Момичета и момчета, има нещо, което много отдавна искам да споделя, но все нещо не достигаше да го направя, но сега искам да чуя мнетието ви.
От години има практика в нашия форум, някои от членовете само да консумират. Какво имам предвид-ами това, че някои хора са тук само за да искат схеми или да питат, ако нещо не им е ясно. През останалото време мълчат, явно са много заети. Специално погледнах един профил - 14 мнения само за искане на схеми. Преди няколко дни същия този профил ме помоли за услуга-отне ми точно 50 мин. за да изпълня молбата, да преведа, да сравня, да преценя и да реша. Изпратих отговора и пълно мълчание, няма време дори едно "Благодаря" да напише. Съгласна съм, че не всички хора обичат да пишат коментари, но не трябва ли поне малко уважение да проявяваме към хората отделили от времето си за нас. Аз ли съм прекалено претенциозна или някои хора тук са прекалено.........................Взех решение- никого повече няма да си губя времето за хора, които само искат и никога нищо не дават. Прекрасна вечер желая на всички!!!