Показване на 1 до 15 от 1888

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Вилито се изгуби, сами сме си тук, joana
    Но си продължаваме упорито ♥

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Вилито се изгуби, сами сме си тук, joana
    Но си продължаваме упорито ♥
    То сега заради срещата.Сигурно има много конкурси.Дидка,исках лично да те поздравя за зимния пейзаж.Обожавам зимните пейзажи,но твоят направо ми взе акъла!!!Не се отказваш и от играта Втори шанс!Браво на тебе!Аз се записах с много хубава картина Българка на Гоблени Стефи,но ме изплаши!Огромен е!Нямаше начин да го завърша в срок!Но не съм се отказала!Има подходящ нов конкурс и ще се включа там.Не се отказвам и от Втори шанс.Ще си правим компания

  3. #3

    Подразбиране

    Момичета, връщам се
    v_g_g@mail.bg

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Момичета, връщам се
    Вили,беше ни домъчняло за теб.Добре дошла отново!Гале,няма ли да се включиш и ти?

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    Вили,беше ни домъчняло за теб.Добре дошла отново!Гале,няма ли да се включиш и ти?
    joana, благодаря. Трябваше да си свърша конкурсния. Не успях за гласуването, но ще го покажа в София.
    v_g_g@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    То сега заради срещата.Сигурно има много конкурси.Дидка,исках лично да те поздравя за зимния пейзаж.Обожавам зимните пейзажи,но твоят направо ми взе акъла!!!Не се отказваш и от играта Втори шанс!Браво на тебе!Аз се записах с много хубава картина Българка на Гоблени Стефи,но ме изплаши!Огромен е!Нямаше начин да го завърша в срок!Но не съм се отказала!Има подходящ нов конкурс и ще се включа там.Не се отказвам и от Втори шанс.Ще си правим компания
    Благодаря ти. На живо е като картина. иНо не трябваше да се хващам на тази въраст с него. Труден е, контурът е отвратителен и ми се сливаха цветовете. Вече първо гледам ключа, после ще шия.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •