Страница 108 от 122 ПърваПърва ... 85898106107108109110118 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,606 до 1,620 от 1888

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение


    Съмнявах се,но вече ми харесва.
    Получава се. Давай♥

  2. #2

    Подразбиране

    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Браво,Вили!Вече му се вижда края!Ще започнеш ли нещо друго?Ей така,за компания!Нали девизът на тази група е Втори шанс-forever!Аз тази седмица имах празник!Никулден,имах гости и нямах възможност да бродирам.Другият понеделник два етапа!
    Редактирано от joana : 09.12.2019 в 23:11.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    Браво,Вили!Вече му се вижда края!Ще започнеш ли нещо друго?Ей така,за компания!Нали девизът на тази група е Втори шанс-forever!Аз тази седмица имах празник!Никулден,имах гости и нямах възможност да бродирам.Другият понеделник два етапа!
    joana, няма да се отървете от мен толкова лесно, още един чака втория си шанс. Той е по-голям от този, дано съм жива да го ушия и него. Свърши ли единия, продължавам с другия.
    v_g_g@mail.bg

  5. #5

    Подразбиране

    Само аз се изложих тези дни,но се надявам тази седмица да съм на линия.Никакво отказване,Точно така-Втори шанс for ever!

  6. #6

    Подразбиране

    Здравейте. Нова съм във форума и попаднах на тази тема. Да попитам правилно ли съм разбрала. Тук показваме гоблени, които дълго са стояли във шкафа и сега им даваме втори шанс за довършване. Прочетох на първа страница, че нормата е 300 кръстчета седмично. Правилно ли съм се ориентирала? Ако е така ще се включа с поне два гоблена. Благодаря ви.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Wind Moon Виж мнение
    Здравейте. Нова съм във форума и попаднах на тази тема. Да попитам правилно ли съм разбрала. Тук показваме гоблени, които дълго са стояли във шкафа и сега им даваме втори шанс за довършване. Прочетох на първа страница, че нормата е 300 кръстчета седмично. Правилно ли съм се ориентирала? Ако е така ще се включа с поне два гоблена. Благодаря ви.
    Точно такъв е регламента- 300кръстчета или 600 гобленов бод.Включване може да стане по всяко времеПоказвате снимка на това.което е до момента и в понеделник- напредъка.Успех!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Една снимка от тази групичка.
    Дано се увеличим, по-весело ще ни е ♥

  9. #9

    Подразбиране

    Ама сме супер на снимката,Диде!Когато сме зле, така да сме!


  10. #10

    Подразбиране

    Най-после, вижда му се края.
    v_g_g@mail.bg

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте,група!Весели празници на вас и семействата ви!Нека е светло в душите ни!
    Мадонката излиза в отпуск за празниците.Ще се видим след 7.01.Щастливо посрещане на Новата година.Живот и здраве!



  12. #12

    Подразбиране

    Казват, че по Коледа стават чудеса. Явно е чудо, защото аз най после го свърших това нещо.
    v_g_g@mail.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Не си мислете, че съм се отказала от Втория шанс, този е следващия който си чака шанса.
    Картинка на търсения краен резултат и до къде съм стигнала.
    v_g_g@mail.bg

  14. #14

    Подразбиране

    Весели празници, момичета! В началото на януари се включвам и аз отново.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Казват, че по Коледа стават чудеса. Явно е чудо, защото аз най после го свърших това нещо.
    Честитоооо ♥♥♥

Страница 108 от 122 ПърваПърва ... 85898106107108109110118 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •