Страница 110 от 122 ПърваПърва ... 1060100108109110111112120 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,636 до 1,650 от 1888

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    Момичета,изоставам с конкурсния.Май трябва пак да прибера в шкафа Богородичката за известно време,а хич не ми се иска.Както съм се засилила......
    Не питай аз как изоставам..... Много е голям, но ще си го завърша.
    Пак ще се съберем тук като насмогнем хиххихих

  2. #2

    Подразбиране

    Имам малко придвижване.Не ми се оставя.


  3. #3

    Подразбиране

    Момичета,започнах работа.Ще публикувам по-рядко.

    Редактирано от joana : 25.02.2020 в 04:20.

  4. #4

    Подразбиране

    Офф,и аз съм на работа и не остава време за бродерии...чак вече ме сърбят ръцете..ще качвам когато имам напредък...няма да се отказваме!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Офф,и аз съм на работа и не остава време за бродерии...чак вече ме сърбят ръцете..ще качвам когато имам напредък...няма да се отказваме!
    Гале,в никакъв случай няма да се отказваме!

  6. #6

    Подразбиране

    89914195_1103209256683910_7612283607456940032_n.jpgМалък напредък...ако забележите,но нали няма да се отказваме?

  7. #7

    Подразбиране

    Момичета,върви по-бавно.Само в събота и неделя и то между домашната работа.Ще стане,само да сме живи и здрави да отмине тази опасност.


  8. #8

  9. #9

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    От години не бях влизала във форума. Бях започнала Йерусалимската Света Богородица през 2011 и 2/3 бях ушила.
    Но ме завъртяха служебни и семейни ангажименти и гоблена така си остана в кутията. Сега по време на извънредното положение се сетих за него и на шега, на майпап взех, че го завърших.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dessislawa1 Виж мнение
    Здравейте, момичета!
    От години не бях влизала във форума. Бях започнала Йерусалимската Света Богородица през 2011 и 2/3 бях ушила.
    Но ме завъртяха служебни и семейни ангажименти и гоблена така си остана в кутията. Сега по време на извънредното положение се сетих за него и на шега, на майпап взех, че го завърших.....
    Десислава,много е хубава!Защо не показва етапи за компания?За момента съм сама.

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    И твоята Казанска мадона става много хубава!
    На времето аз се колебаех между двете мадони. Твоята от къде е ? Моята е от Солария и е много сполучлива комплектовка.
    Хубав ден!
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  15. #15

    Подразбиране

    Деси,моята икона е много стара любов.Купена е преди 30-35 години от фирма РПК ИСКРА-Люлин София.То тогава пускаха рядко гоблени по магазините и грабехме.Така ми остана в запазите.Нямаше тогава Солария.Иконата ме привлече с това,че е поръчана от царицата на Волжска България.Макар и мохамеданка тя се е интересувала и от християнството и е поръчала на двама български монаси да я нарисуват.Много съм доволна от резултата.

Страница 110 от 122 ПърваПърва ... 1060100108109110111112120 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •