Страница 18 от 126 ПърваПърва ... 816171819202868118 ... ПоследенПоследен
Показване на 256 до 270 от 1888
  1. #256

    Подразбиране

    Айде още един в готовите Сега да видим какво ще настъпиш, Аби

  2. #257

    Подразбиране

    Честито, Аби! Заслужава си фойервека.За мишката-сладурска е и се разсмях от сърце.Вярно ,че Асеновград си е голям стимул.Давайте ,успех!

  3. #258

    Подразбиране

    Благодаря момичета и момчета за милите думи довечера ще кача новия избор едно по едно да ги махам че така никога не съм събирала започнати.аз съм доволна от играта стимул си е и мен ме устройва.

  4. #259

    Подразбиране

    Страхотна картина,зимна,в тези жеги добре ми действа!

  5. #260

    Подразбиране

    Ето с този продължавам беше в робин и момичетата най -съвесно си ушиха техните участъци само аз се излигавих и не си довърших моята част...мнооооооооооооого контур ме чака тука ....
    трябва да се получи това до тук съм стигнала /до под кривата круша...то пък жълъд е това/.....това е от понеделник стартирам с етап 1 /ама не отчет от тогава ще помоля Манка да ме брои/

  6. #261

    Подразбиране

    Ехаааааааа от кога го чакам този .... става страхотен. За контура си права - и е много и е на половинки....но няма да се опре нали ?!?

  7. #262

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    .....[/URL]..това е от понеделник стартирам с етап 1 /ама не отчет от тогава ще помоля Манка да ме брои/
    успех!! ще следя и ръкопляскам редовно


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #263

    Подразбиране

    Браво ето за това става въпрос вече,един завърши и веднага грабна другия.Абигел засрамвам се и утре си хващам гоблена,ако мога де...

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  9. #264

    Подразбиране

    Аби,успех, и си запей ,ще видиш ,че ще тръгне" контурът не плаши сърцата наши.!Да ти пригласям ,не е проблем!

  10. #265

    Подразбиране

    Днес е ден за отчет.
    етап 8
    етап 9

  11. #266

    Подразбиране

    ОК щом е така ето ме и мен

    етап VIII
    етап IX

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  12. #267

    Подразбиране

    Моя отчет за седмицата и то почти на финала, имам още много малко :
    8 етап 8.jpg
    9 етап 9.jpg

  13. #268

    Подразбиране

    canko2003@gmail.com

    " Не се задоволявай да бъдеш дим,когато можеш да бъдеш огън. "


  14. #269

  15. #270

    Подразбиране

    Реклама:
    Ехо и аз вече съм на линия. Сменям за малко гоблена (спешно трябва да ушия части от него за робина ) и да се отсрамя за дългото отсъствие ето за три дена какво съм ушила : http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.33853273 . Трябва да се получи това - http://marti1mart.snimka.bg/tapestri...61972.33026035 .

Страница 18 от 126 ПърваПърва ... 816171819202868118 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •