Страница 7 от 122 ПърваПърва ... 567891757107 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 1888

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Не бяхме двете с Юра ама и аз нямам етап тази седмица, може би другата
    v_g_g@mail.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Не бяхме двете с Юра ама и аз нямам етап тази седмица, може би другата
    Ако искаш за другата седмица да се съберем заедно - ще дойда на спа в Силистра и .......не се знае какво ще набродираме

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Ако искаш за другата седмица да се съберем заедно - ще дойда на спа в Силистра и .......не се знае какво ще набродираме
    Вие двечките по-добре да не се събирате че може да видим 2-ри етап на националната....така ми се струва

  5. #5

    Подразбиране

    това избоцках до петък, в събота бях на мънистена тематика, пък сега разбрах, че имало оправдание да не бродирам в неделя - Петровден, щото цял ден бях за риба, та игла не хванах...
    Ръкав нещо почна да ми се заформя и да ме утешава, че едни много шантави цветове ми се виждаха за ръката, сега взе да ми изглежда добре - тъкмо бях почнала да пращам нанякъде цветущи по адрес на Golden kite


  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Ако искаш за другата седмица да се съберем заедно - ще дойда на спа в Силистра и .......не се знае какво ще набродираме
    Юра отлична идея, тръгвай веднага, чакам те . Има от приятелите на Дорис а с тях се бродира много бързо и след това набродираното го оставяме на фантазията на останалите
    v_g_g@mail.bg

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Юра отлична идея, тръгвай веднага, чакам те . Има от приятелите на Дорис а с тях се бродира много бързо и след това набродираното го оставяме на фантазията на останалите
    Вилииииии и това сега ако не е изкушение - малцовото ми е голяма слабост

  8. #8

    Подразбиране

    Вилиииииииииии, не ме предавай, мила. Залисваш се нещо......Мотивация ли нямаш???? Имам лед във фризера и уиски в шкафчето....

  9. #9

    Подразбиране Да се отчета за тази седмица


  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Вилиииииииииии, не ме предавай, мила. Залисваш се нещо......Мотивация ли нямаш???? Имам лед във фризера и уиски в шкафчето....
    Ааааа добра мотивация!

  11. #11

    Подразбиране

    Ммммм аз напредвам - имам още малко и ще вляза в крачка

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Вилиииииииииии, не ме предавай, мила. Залисваш се нещо......Мотивация ли нямаш???? Имам лед във фризера и уиски в шкафчето....
    Диде права си мила, нямам мотивация но ако искаш мога да донеса Джин и Тоник, да знаеш че аз нямам лед , и да видиш как се шие тогава , иглата направо лети
    v_g_g@mail.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Диде права си мила, нямам мотивация но ако искаш мога да донеса Джин и Тоник, да знаеш че аз нямам лед , и да видиш как се шие тогава , иглата направо лети
    Джин и Тоник са ти роднини ???? ♥♥♥ Вчера бях в отпуска, но ти явно беше на работа.......

  14. #14

    Подразбиране

    До 24 часа все е понеделник. Хвашам иглата, нормата ми е на половина.....

  15. #15

Страница 7 от 122 ПърваПърва ... 567891757107 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •