Страница 114 от 126 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,696 до 1,710 от 1888
  1. #1696

    Подразбиране

    Момичета,върви по-бавно.Само в събота и неделя и то между домашната работа.Ще стане,само да сме живи и здрави да отмине тази опасност.


  2. #1697

  3. #1698

  4. #1699

  5. #1700

    Подразбиране

    Здравейте, момичета!
    От години не бях влизала във форума. Бях започнала Йерусалимската Света Богородица през 2011 и 2/3 бях ушила.
    Но ме завъртяха служебни и семейни ангажименти и гоблена така си остана в кутията. Сега по време на извънредното положение се сетих за него и на шега, на майпап взех, че го завърших.....
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  6. #1701

  7. #1702

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dessislawa1 Виж мнение
    Здравейте, момичета!
    От години не бях влизала във форума. Бях започнала Йерусалимската Света Богородица през 2011 и 2/3 бях ушила.
    Но ме завъртяха служебни и семейни ангажименти и гоблена така си остана в кутията. Сега по време на извънредното положение се сетих за него и на шега, на майпап взех, че го завърших.....
    Десислава,много е хубава!Защо не показва етапи за компания?За момента съм сама.

  8. #1703

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    И твоята Казанска мадона става много хубава!
    На времето аз се колебаех между двете мадони. Твоята от къде е ? Моята е от Солария и е много сполучлива комплектовка.
    Хубав ден!
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  9. #1704

    Подразбиране

    Деси,моята икона е много стара любов.Купена е преди 30-35 години от фирма РПК ИСКРА-Люлин София.То тогава пускаха рядко гоблени по магазините и грабехме.Така ми остана в запазите.Нямаше тогава Солария.Иконата ме привлече с това,че е поръчана от царицата на Волжска България.Макар и мохамеданка тя се е интересувала и от християнството и е поръчала на двама български монаси да я нарисуват.Много съм доволна от резултата.

  10. #1705

    Подразбиране

    Йоана,не си сама.Извадила съм моето корабче,но не си личи,че бродирам.Ще покажа и аз надявам се скоро.Успех!

  11. #1706

    Подразбиране

    Гале,надявам се до края на май да я завърша.

  12. #1707

    Подразбиране

    Още малко остава.


  13. #1708

    Подразбиране

    Йоана, чудесно се получава. От вчера започнах Каменната порта на Загреб. Това ми беше стара мечта. Още се боря с комплектоването на конците. Имам два ключа, но не ми харесват и се опитвам да направя нещо, което на мен да ми допада.
    Дълго се опитвах да намеря оригиналната Вилерова комплектовка, но ... не стана.
    Ще пошия още малко и ще започна да ви показвам. Аз имам малко време за шиене и ще върви бавно този мой гоблен.
    Хубав ден!
    Десислава
    dessislawa@gbg.bg

  14. #1709

    Подразбиране

    Деси,спорни бодчета!И аз скоро ще почвам нов гоблен.Само,че е от конкурс и не мога да показвам тук.

  15. #1710

    Подразбиране

    Реклама:
    Момичета,аз приключих!Отива за рамка и ще покажа във Вашите творби.



Страница 114 от 126 ПърваПърва ... 1464104112113114115116124 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •