Показване на 1 до 15 от 1888

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    УРААААААААААА приятно забавление на всички вече много ме сърбят ръцете, а и забелязах, че със Snejana_G ще шием един и същи гоблен, а и двамата го почваме от начало, стимула ще е голям кой ще е първи хихихи
    Радвам се, че ще стимулирам някой, поне с избора на гоблен. Не че се предавам, но имаш големи шансове да победиш. Аз най-вероятно ще се придържам към нормата от 2 квадратчета на седмица...

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Snejana_G Виж мнение
    Аз най-вероятно ще се придържам към нормата от 2 квадратчета на седмица...
    ААААААААААААА НЕ ТАКА и освен това нормата е 3 квадратчета на седмица, аз също няма да бързам много все пак си имам Тайната вечеря която ми е важна защото съм й намерил специално място в спалнята ми
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #3

    Подразбиране

    По скоро на инат отколкото за друго но мисля че успях да си направя етапа - броих , броих ...накрая реших че ми стигат.Трудно ми е да се ориентирам защото не шия по квадратчета. И аз като Данчо съм по цветове или фигура ако имам смътно очертание за такава.
    Наздравееееееее

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •