Страница 111 от 126 ПърваПърва ... 1161101109110111112113121 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,651 до 1,665 от 1888
  1. #1651

  2. #1652

    Подразбиране


    и сам войнът е воин!

  3. #1653

    Подразбиране

    Йоана,Вили и компания,захвана ни Коледната треска...

  4. #1654

    Подразбиране

    Гале, аз продължавам да шия. До Коледа има време.

    Редактирано от Vili_SS : 30.11.2019 в 00:20.
    v_g_g@mail.bg

  5. #1655

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Гале, аз продължавам да шия. До Коледа има време.

    Гале,знам,че имате и други ангажименти.Просто ми стана тъжно,че съм сама.Вили,вече му се вижда края.Става много хубав!

  6. #1656

    Подразбиране

    Още малко и се включвам отново. Бързам с едно ботушче за Коледа.

  7. #1657

    Подразбиране

    Диди,те и аз така!Още мааалко и съм жус отново!Вили,свалям ти шапка,че ще си го довършиш,сигурна съм,че не ти е по душа тази техника,но не бива да остане недовършен!

  8. #1658

    Подразбиране

    Гале, права си, не ми е по душа, вдига ми кръвното, но му се вижда края. Нямам никакво желание да го шия, насилвам се.
    v_g_g@mail.bg

  9. #1659

    Подразбиране



    Съмнявах се,но вече ми харесва.

  10. #1660

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение


    Съмнявах се,но вече ми харесва.
    Получава се. Давай♥

  11. #1661

    Подразбиране

    v_g_g@mail.bg

  12. #1662

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Браво,Вили!Вече му се вижда края!Ще започнеш ли нещо друго?Ей така,за компания!Нали девизът на тази група е Втори шанс-forever!Аз тази седмица имах празник!Никулден,имах гости и нямах възможност да бродирам.Другият понеделник два етапа!
    Редактирано от joana : 10.12.2019 в 00:11.

  13. #1663

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    Браво,Вили!Вече му се вижда края!Ще започнеш ли нещо друго?Ей така,за компания!Нали девизът на тази група е Втори шанс-forever!Аз тази седмица имах празник!Никулден,имах гости и нямах възможност да бродирам.Другият понеделник два етапа!
    joana, няма да се отървете от мен толкова лесно, още един чака втория си шанс. Той е по-голям от този, дано съм жива да го ушия и него. Свърши ли единия, продължавам с другия.
    v_g_g@mail.bg

  14. #1664

    Подразбиране

    Само аз се изложих тези дни,но се надявам тази седмица да съм на линия.Никакво отказване,Точно така-Втори шанс for ever!

  15. #1665

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте. Нова съм във форума и попаднах на тази тема. Да попитам правилно ли съм разбрала. Тук показваме гоблени, които дълго са стояли във шкафа и сега им даваме втори шанс за довършване. Прочетох на първа страница, че нормата е 300 кръстчета седмично. Правилно ли съм се ориентирала? Ако е така ще се включа с поне два гоблена. Благодаря ви.

Страница 111 от 126 ПърваПърва ... 1161101109110111112113121 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •