Страница 1 от 122 1231151101 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 1888

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране СБОРЕН ВТОРИ ШАНС......ЕТАПИ

    Начало 1 етап-вторник 17.06.2014г.
    Ден за отчет-понеделник
    Норма за седмицата-300 кръстчета,които са равни на 600 гобл.бода

    До сега,записали се ентусиасти са 16 на брой,и показали картинка,на това,което ще довършват,
    ето ги и тях---
    Ентусиастите играчи----
    1.flame_froide
    2.abi1004
    3.Юра
    4. manka
    5.mila_an
    6.Светла Петрова
    7. galya_kost
    8.vesi700
    9.stavrozova
    10.Vili_SS
    11Snejana_G
    12.rossi369
    13.wylchin
    14.toni68
    15. marti
    16.venipetgab
    17.smiles
    18.canko
    19.gal4eto71
    20.pakpak

    Тук ще слагате етапите всеки понеделник,аз вечерта ще мина и ще пусна втори етап.Сега имам една молба,с първия етап,който ще покажете,прикачете пак и картинката с него.Само сега,после вече,само ушитото ще показвате.
    Успех на всички,и да видим кой първи ще си завърши гоблена.........
    Редактирано от manka : 23.06.2014 в 20:28.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #2

    Подразбиране

    УРААААААААААА приятно забавление на всички вече много ме сърбят ръцете, а и забелязах, че със Snejana_G ще шием един и същи гоблен, а и двамата го почваме от начало, стимула ще е голям кой ще е първи хихихи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    УРААААААААААА приятно забавление на всички вече много ме сърбят ръцете, а и забелязах, че със Snejana_G ще шием един и същи гоблен, а и двамата го почваме от начало, стимула ще е голям кой ще е първи хихихи
    Радвам се, че ще стимулирам някой, поне с избора на гоблен. Не че се предавам, но имаш големи шансове да победиш. Аз най-вероятно ще се придържам към нормата от 2 квадратчета на седмица...

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Snejana_G Виж мнение
    Аз най-вероятно ще се придържам към нормата от 2 квадратчета на седмица...
    ААААААААААААА НЕ ТАКА и освен това нормата е 3 квадратчета на седмица, аз също няма да бързам много все пак си имам Тайната вечеря която ми е важна защото съм й намерил специално място в спалнята ми
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #5

    Подразбиране

    По скоро на инат отколкото за друго но мисля че успях да си направя етапа - броих , броих ...накрая реших че ми стигат.Трудно ми е да се ориентирам защото не шия по квадратчета. И аз като Данчо съм по цветове или фигура ако имам смътно очертание за такава.
    Наздравееееееее

  6. #6

    Подразбиране

    Хайде старта е даден Манка пукна с пушката...Аз отивам да подострям иглата че Светла една с топче ми е подарила за да съм по-бавна /майтапя се/....Успех на всички

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Хайде старта е даден Манка пукна с пушката...Аз отивам да подострям иглата че Светла една с топче ми е подарила за да съм по-бавна /майтапя се/....Успех на всички
    Турбо игла съм ти подарила, а ти пак гледаш как да си по-бавна
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #8

    Подразбиране

    Успех на всички!Стискам ви виртуално ръцете и...гив ми файв!

  9. #9

    Подразбиране

    Може ли да се включа в играта или е късно вече?

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gal4eto71 Виж мнение
    Може ли да се включа в играта или е късно вече?
    Може,разбирасе записах те вече.Успех

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

  12. #12

    Подразбиране

    Марияна напредва,тая седмица може и да вляза в нормата хаха...Очаквайте в понеделник етапчето ми,мислех че ще се изложа още първия път,но ....успявам за сега.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Марияна напредва,тая седмица може и да вляза в нормата хаха...Очаквайте в понеделник етапчето ми,мислех че ще се изложа още първия път,но ....успявам за сега.
    моето пък е готово, само дано съм броил правилно, ако ли не ще се поправя на следващия етап
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз пък направих един релакс на Равногор - невероятна местност с прекрасна панорама и борова гора. Чист въздух и хлад...надявам се през уикенда да си направя нормата, че не ми се ще да отпадна още в началото

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз пък направих един релакс на Равногор - невероятна местност с прекрасна панорама и борова гора. Чист въздух и хлад...надявам се през уикенда да си направя нормата, че не ми се ще да отпадна още в началото
    завидях ти благородно, аз пък живея в гора ммммммммм обожавам,
    моля за компромис за мен ако не съм броил правилно ще го наваксам на втория етап, ших малко повече дори че това с 300 и 600 бода ме обърка тотално не съм много наясно с моя бод колко трябва да ушия, но мисля че съм на прав път, утре ще покажа на момичетата на гобленарската среща в софия и ще ме ориентират ако е нужно неделя ще наваксвам.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Страница 1 от 122 1231151101 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •