Страница 108 от 126 ПърваПърва ... 85898106107108109110118 ... ПоследенПоследен
Показване на 1,606 до 1,620 от 1888
  1. #1606

  2. #1607

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от joana Виж мнение
    То сега заради срещата.Сигурно има много конкурси.Дидка,исках лично да те поздравя за зимния пейзаж.Обожавам зимните пейзажи,но твоят направо ми взе акъла!!!Не се отказваш и от играта Втори шанс!Браво на тебе!Аз се записах с много хубава картина Българка на Гоблени Стефи,но ме изплаши!Огромен е!Нямаше начин да го завърша в срок!Но не съм се отказала!Има подходящ нов конкурс и ще се включа там.Не се отказвам и от Втори шанс.Ще си правим компания
    Благодаря ти. На живо е като картина. иНо не трябваше да се хващам на тази въраст с него. Труден е, контурът е отвратителен и ми се сливаха цветовете. Вече първо гледам ключа, после ще шия.

  3. #1608

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Много ми харесва,че конкурсите са явни този път,аз исках доста гоблени да класирам,но за разлика от НИЯ,аз гласувах за тези,които никога няма да избродирам...нямам чак такива умения.Диде,твоята зимна картина много ми хареса и също искам да те поздравя за избора и упоритостта.Тя също ми беше във фаворитите,много красива е и ако я донесеш,ще и се полюбувам наяве...
    Благодаря ти. В Софиа за рамка е. Михаелка е добро другарче и ни направи огромна услуга да ги даде за рамкиране. Ще го донес в петък топличък от ателието. Ще се видм там♥

  4. #1609

  5. #1610

    Подразбиране


    Етапчето ми беше готово преди Националната.

  6. #1611

    Подразбиране


    А това сме ние, част от Втори шанс. И както каза Галето - Втори шанс forever

  7. #1612

    Подразбиране

    Момичета,сладурки сте!Вярвам,че сте заредени с положителни емоции за дълго време!


  8. #1613

  9. #1614

    Подразбиране


    Дали ще го свърша до края на годината......

  10. #1615

    Подразбиране

    Благодаря,че имаме вече снимка!!Оставам вярна на играта,но аз сега съм жител на два града на двата края на България и малко по-късно ще кача снимка на един от многото!Диде,какъв герой си ти на тачи чернилка да бродираш...то не е останало вече,вярвам,че ще му видим края,дано до края на седмицата получа един захванат,че и аз да се включа!

  11. #1616

  12. #1617

  13. #1618

  14. #1619

  15. #1620

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,
    Ще има ли пак такъв конкурс? Искам да се запиша.

Страница 108 от 126 ПърваПърва ... 85898106107108109110118 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •