Страница 2 от 126 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 1888
  1. #16

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Аз пък направих един релакс на Равногор - невероятна местност с прекрасна панорама и борова гора. Чист въздух и хлад...надявам се през уикенда да си направя нормата, че не ми се ще да отпадна още в началото
    завидях ти благородно, аз пък живея в гора ммммммммм обожавам,
    моля за компромис за мен ако не съм броил правилно ще го наваксам на втория етап, ших малко повече дори че това с 300 и 600 бода ме обърка тотално не съм много наясно с моя бод колко трябва да ушия, но мисля че съм на прав път, утре ще покажа на момичетата на гобленарската среща в софия и ще ме ориентират ако е нужно неделя ще наваксвам.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    И аз съм готова с етапа ....ударници сме.... ааааааааа да не забравя да попитам Манка /понеже тя си е по наградите както знаем / ще има ли медали накрая ?Доста ме измъчи този въпрос....

    И тук нямаш никакъв шанс .С моя дребосък ще съм в челните редици.
    И за протокола - готова съм
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  3. #18

    Подразбиране

    Ооо, и аз съм готова! Още в сряда си изпълних нормата.

  4. #19

    Подразбиране

    на вас, остава аз да съм вторият и третият от филма "Добрият, лошият и злият" ... Чакам с нетърпение да дойде времето за отчет да ме ориентирате и мен в правия път ли съм или както винаги, числата са ме объркали...

  5. #20

    Подразбиране

    O, и аз съм сред отличниците, даже гоблена завърших. Не съм преброила бодовете, дано да стигнат, че да не се изложа.

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от venipetgab Виж мнение
    O, и аз съм сред отличниците, даже гоблена завърших.
    завърши го не знаех че може да ти е чак такъв стимул играта явно ще да е било заради наградата
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #22

    Подразбиране

    По скоро на инат отколкото за друго но мисля че успях да си направя етапа - броих , броих ...накрая реших че ми стигат.Трудно ми е да се ориентирам защото не шия по квадратчета. И аз като Данчо съм по цветове или фигура ако имам смътно очертание за такава.
    Наздравееееееее

  8. #23

    Подразбиране

    дано да сме така активни и след първия етап, явно като за начало няма изоставащи
    Юра аз заради играта почнах да шия по квадратчета, не ми е особено приятно особено като се има предвид че шия гоблен 1:1, но днес се оказа че съм ушил доста над необходимото, но пък дано да успея да го завърша по-скоро би било добре дошло
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #24

    Подразбиране

    Пу за мен наградата за последно завършен гоблен! Направих си сметката, че ако шия по 800 бода/малко над нормата/ ще ме гледате тука малко повече от 3 години.
    Редактирано от mila_an : 21.06.2014 в 23:26.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mila_an Виж мнение
    Пу за мен наградата за последно завършен гоблен! Направих си сметката, че ако шия по 800 бода/малко над нормата/ ще ме гледате тука малко повече от 3 години.
    И мен , и мен , не се притеснявай няма да си сама
    v_g_g@mail.bg

  11. #26

    Подразбиране

    моля за разрешение да публикувам етапа си тази вечер - утре съм на екскурзия с класа си, не знам като се върна вечерта дали ще имам време и сили да постна етапа или веднага ще се трупясам в леглото...Ще се постарая да е по-късно максимално - към 11-12 вечерта, но ако може, да е тази вечер.

  12. #27

    Подразбиране

    vesi700 няма проблем,не е нужно чак пък и разрешение,нали сме тук да се забавляваме.Сложи го когато имаш време.Естествено,когато има някой ангажимент да си го поства,когатоо иска,айдее давай да гледаме.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #28

    Подразбиране

    Леле...защо си мислех, че етап във вторник ще показваме? Не съм извадила още гоблена. Норма за седмицата ще изпълнявам тая нощ

  14. #29

    Подразбиране

    Бързо Тони,отивай да шиеш,във вторник пускам втория етап,не изоставай от групата

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз пък да попитам може ли да кача утре късно етапа,че поправях лехите на доматите тези дни,е големи дъждове бяха!

Страница 2 от 126 ПърваПърва 12341252102 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •