Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Подразбиране магазини за гоблени в София

    Здравейте! !
    За кратко съм в София и искам да купя гоблени. Кой магазин ще ми препоръчате??желателно да е в центъра.моля за по-точно обяснение.бих искала .да е близо до метрото.ако мястото на въпроса не е подходящо.го преместете
    Благодаря

  2. #2

    Подразбиране

    В началото на бул. Стефан Стамболов, на 10 метра от ъгъла с бул. Тодор Александров има магазин на DMC за конци и гоблени.
    Съвсем близо е до станцията на метрото Сердика. Излиза се от изхода на станцията не този, който е в подлеза на ЦУМ, а на другия край на станцията.
    Близо до този магазин има още два почти един срещу друг на ул. Пиротска на спирката на трамваите - под колоните и на отсрещния тротоар.
    Пак в този район, на ъгъла на ул. Пиротска и ул. Братя Миладинови, където започва пешеходната част на Пиротска, в посока към ЦУМ, от самия ъгъл е входа на магазина има гоблени на RTO.
    И за още един магазин се сещам - официалния вносител на Lanarte, Vervaco, Риолис - на бул. Янко Сакъзов No 36, близо е до паметника на Васил Левски и метростанция Софийски университет.

  3. #3

    Подразбиране

    Да попитам и аз има ли магазин за гоблени в ж.к. Дианабад?
    А някой да живее в Дианабад?
    Редактирано от dvebrezi : 28.06.2014 в 22:45.

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Доколкото знам в Дианабад няма магазин за гоблени.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •