Показване на 1 до 5 от 5
  1. #1

    Подразбиране въпрос към напреднали

    Здравейте момичета!Гледах един руски клип и на него ми направи впечатление че ,гобленарката гледаше схемата на монитора на компа .Някой знае ли как става това?

  2. #2

    Подразбиране

    Да вместо да я печаташ - отваряш на екран и шиеш.
    Много е лесно, поне на мен. Аз също предпочитам от екран. Ако схемата е скан, правиш и копие, отваряш с пейнт и си задраскваш по копието за да знаеш докъде какво, ако е в РМ - аз лично сменям цветовете на символите..............

  3. #3

    Подразбиране

    Да си
    кажа честно това което ми пишеш ми е много тъмно.Аз съм на вие с компютара.Ако може по подробно.

  4. #4

    Подразбиране

    Аз също ползвам пейнт за бродиране,но не мога да се оправя със схема,която е в pdf файл.Как мога схемата да я направя на отделни страници,за да ги ползвам с пейнт програмата?

  5. #5

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Penka_86 Виж мнение
    Аз също ползвам пейнт за бродиране,но не мога да се оправя със схема,която е в pdf файл.Как мога схемата да я направя на отделни страници,за да ги ползвам с пейнт програмата?
    Здравейте, не толкова трудно колкото ви се струва.
    Ще се постарая да обясня

    1. Отваряте pdf файла - с ляв бутон на мишката кликвате върху страницата и тя става по-тъмна - с това действие ние сме маркирали страницата, с която искаме да работим.
    2.След това кликаме върху потъмнялата страница с десен бутон на мишката - появява се Copy Image - кликаме върху него - с това действие ние сме копирали страницата, която ни интересува.

    ето така


    3. Отваряме програмата Paint и слагаме вече копираната страница. Това става като натиснем бутона Paist от командната лента на програмата

    и резултата е това



    Сега остава да запомним страницата като jpeg.
    От главното меню избираме Save as, избираме формата да е jpeg и save=



    и... сме готови

    До тук добре, обаче, както виждате освен схемата, с която искам да работя има и картинка, а тя не ми трябва...

    тогава продължаваме нататък ....но...ще продължа само при интерес от ваша страна

    накрая ще ви дам един линк http://convert-my-image.com/ImageConverter
    където предлагат безплатно конвертиране на файлове от pdf към jpeg.
    направих проба - конвертира ми цяло списание, но качеството не ми хареса.
    Редактирано от pakpak : 05.07.2014 в 09:19.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •