Показване на 1 до 15 от 180

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ох, дано не съм ви досадила вече, ама какво да правя, като всичките ми схеми останаха в България. Да помоля за Януари, Април, Юни и Юли. Авторът е Алфонс Муха, разработката на "Чудесные Мгновения".

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Ох, дано не съм ви досадила вече, ама какво да правя, като всичките ми схеми останаха в България. Да помоля за Януари, Април, Юни и Юли. Авторът е Алфонс Муха, разработката на "Чудесные Мгновения".

  3. #3

    Подразбиране

    Здравейте, търся схемата на Исус с розите или другото име е Исус с трънен венец, малък. Прилагам и снимка която успях да открия. Прикачен файл 175401

    мейл: lstamoulova@yahoo.com

    Изпратени, с благодарност за Деяна Бойчева
    Редактирано от lilias : 07.07.2014 в 09:32.

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lilias Виж мнение
    Здравейте, търся схемата на Исус с розите или другото име е Исус с трънен венец, малък. Прилагам и снимка която успях да открия. Прикачен файл 175401

    мейл: lstamoulova@yahoo.com
    поща

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Търся схемата на Горска идилия на Леврон. Аз разполагам с едно копие на което на по-голяма част от страниците липсва по един вертикален ред, който очевидно при сканирането на листите не е хванат от скенера. С две думи никаква работа не ми върши. Помагайте, вече си подготвих конците и се настроих, че ще го шия, а се оказа че нямам схема Предварително благодаря! Пощата ми е mi82@abv.bg

    Горска идилия.jpg

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •