Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 180
  1. #151

    Подразбиране

    Здравейте момичета! Търся схеми на гоблени графики прилично лесни ,че нямам време .Трябва ми спешно да ушия подарък и ако някой има схема и на това .Пекрасно е...


    http://www.gobleni-magazinbg.com/use...oduct_1110.jpg

  2. #152

    Подразбиране

    Здравейте Бих искала да попитам дали на някой му се намират другите момичета от тази серия?
    0b3b11ffbf20.jpg

    Много ще се радвам да ми ги споделите на milenna.kostova@gmail.com
    Хиляди благодарности.

    едит:НАМЕРЕНИ! Много благодаря на magdeto
    Редактирано от lora_fey : 24.07.2014 в 15:40.

  3. #153

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lora_fey Виж мнение
    Здравейте Бих искала да попитам дали на някой му се намират другите момичета от тази серия?
    0b3b11ffbf20.jpg

    Много ще се радвам да ми ги споделите на milenna.kostova@gmail.com
    Хиляди благодарности.
    Изпратих всички, дано да са пристигнали!

  4. #154

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rossi369 Виж мнение
    Имаш поща ПДФ от ПМ!
    Здравейте! Моля Ви да ми изпратите схемата и ключа на "Поле с маргарити", по възможност във формат *.pdf , *.jpeg , *.bmp ако не е проблем. Електронната ми поща е krasot_16@abv.bg

    Благодаря предварително!!!

  5. #155

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vaniaDav Виж мнение
    Здравейте, момичета!
    В трескаво търсене съм на схема и ключ на гоблена „Ангелче с коте“. Ще съм ви безкрайно благодарна ако някоя от вас прекрати агонията ми.
    vania.davidova@gmail.com
    Прикачен файл 175613

    Поща

  6. #156

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от krasot_16 Виж мнение
    Здравейте! Моля Ви да ми изпратите схемата и ключа на "Поле с маргарити", по възможност във формат *.pdf , *.jpeg , *.bmp ако не е проблем. Електронната ми поща е krasot_16@abv.bg

    Благодаря предварително!!!
    Поща!

  7. #157

    Подразбиране гейши

    ssn30118.jpg

    Здравейте момичета може ли да ми помогнете със схемата на тези гейши на Майа.Предварително благодаря

    tsanko5@dir.bg

  8. #158

    Подразбиране

    Привет, момичета! Някой може ли да помогне със схема на Ющук(снимката не е моя). Сън не съм спала, като го видях ющук1.jpeg на two2@abv.bg

  9. #159

    Подразбиране

    искам да си намеря схема с ключ към нея пощата ми е parzito1987@abv.bg4554b950f772.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  10. #160

  11. #161

    Подразбиране

    Нова съм във форума и още се ориентирам кое как.Смъкнах си схема на Влюбена на Vervaco от "Заявки Януари 2014" , но се оказа qче липсва глезена на девойката.Не знам как да кача снимката,за което се извинявам ,че не съм точно по правилата и изискванията .Това е първия гоблен с който стартирам и кофти да почне с фалшстарт. Предварително благодаря.Това е пощата ми myorgova@dir.bg

  12. #162

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от цвят Виж мнение
    Привет, момичета! Някой може ли да помогне със схема на Ющук(снимката не е моя). Сън не съм спала, като го видях ющук1.jpeg на two2@abv.bg
    http://prokrestik.ru/besplatnyie_sxe...om_-_na_zakate Изтеглли от тук.На Золотое руно,дизайнер-Н.Сафонова.

  13. #163

    Подразбиране Hutari Mai

    Здравейте, търся схема на 5678000-01144 Hutari Mai. Благодаря предварително.tsanko5@dir.bg.ssn30118.jpg

  14. #164

    Подразбиране

    g_b3171.jpg
    Момичета дали на някой ще му се намери този гоблен

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    g-b368.jpgg_b400.jpgg-b369.jpg
    търся и тези помагай те моля

Страница 11 от 12 ПърваПърва ... 9101112 ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •