Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 23
  1. #1

    Подразбиране Моите бродерии

    Здравейте! Радвам се, че съм сред вас
    Ето ги и моите гоблени
    https://www.facebook.com/dimka.dilko...3160827&type=3

  2. #2

    Подразбиране

    Да ви покажа и една друга страна от моята дейност...Моята гордост е Арт-ателие "Бродирана красота" при ОУ "Д-р Петър Берон" град Плевен. Ето какви ги свършихме за една учебна година - от октомври 2013 г. до май 2014 г.
    https://www.facebook.com/dimka.dilko...3160827&type=3
    Редактирано от dimcheto : 04.07.2014 в 14:40.

  3. #3

    Подразбиране

    Димче,честито ,имаш си вече твоя страничка!
    Познавам твоите перфектни и съвършени изработки и знам на какво са способни златните ти ръце! Още повече се възхищавам на искрицата,която разпалваш и поддържаш сред твоите дечица!

  4. #4

    Подразбиране

    Браво на учителката,браво и на децата!Тук наистина има място за гордост!Пожелавам ви нови успехи с прекрасното ни хоби!

  5. #5

    Подразбиране

    Благодаря ви за милите думи, момичета Вале, като знам ти какъв перфекционист си и колко стилни неща бродираш, ми е много любопитно да разбера с какво ще ни зарадваш в Асеновград

  6. #6

    Подразбиране

    Искаше ми се да видя нещата, които сте ушила, но за съжаление не ми се получи. Какво да правят тези от нас, които не харесват Фейсбук и нямат време да се ровят из цялата тая информация и евентуално да открият, това, което търсят?

  7. #7

    Подразбиране

    Всичките ми албуми във фейсбук са публични и доколкото знам, могат да се разглеждат Съжалявам, ако това Ви е затруднило
    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Искаше ми се да видя нещата, които сте ушила, но за съжаление не ми се получи. Какво да правят тези от нас, които не харесват Фейсбук и нямат време да се ровят из цялата тая информация и евентуално да открият, това, което търсят?

  8. #8

    Подразбиране

    Направих втори опит и ми се получи, успях да разгледам творбите Ви и останах без дъх

  9. #9

    Подразбиране

    Браво, Димче и на теб и на децата! Много хубави неща сте сътворили, а още по-хубаво е,че си научила децата на нещо красиво и полезно.

  10. #10

    Подразбиране

    Евала на такива хора като вас! Продължавайте в същия дух и само успехи!

  11. #11

    Подразбиране

    Много ви благодаря на всички
    Работата с децата наистина ми носи огромно удоволствие, на момичетата също

  12. #12

    Подразбиране

    Лятната ми отпуска е към своя край...От понеделник - няма шега Мога да кажа, че я прекарах ползотворно и изпълних заплануваното по отношение на хобито Завърших два гоблена, единият - "Лазарка" по картина на Мария Илиева доста ме измъчи, но съм доволна, че го доведох до край Другият е "Дъждовна вечер", който размотавах вече три години, но не поради сложността му, а защото през това време уших мнооого други неща
    IMG_2961.jpg IMG_2963.jpg

    "Дъждовна вечер" ще ви покажа утре, тъй като в момента съхне

  13. #13

    Подразбиране

    Много е красива ''Лазарката'',да Ви е честита и да носи радост на дома Ви.Поклон за работата с децата и пламъка ,който разгаряте у тях!Поклон!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Страхотна колекция и много ме трогнаха децата, толкова щастливи с такава учителка сигурно е много приятно. Отново да кажа, харесах всичките ви неща Ще следя страничката ви с интерес

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •