Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 23 от 23
  1. #16

    Подразбиране

    Благодаря за милите думи, наистина ни е голям купон в ателието с момичетата, а аз им отдавам цялата си енергия, нали трябва да подготвим "новата смяна"
    Цитат Първоначално написано от irena_gemini Виж мнение
    Страхотна колекция и много ме трогнаха децата, толкова щастливи с такава учителка сигурно е много приятно. Отново да кажа, харесах всичките ви неща Ще следя страничката ви с интерес

  2. #17

    Подразбиране

    Ето я и обещаната "Дъждовна вечер" - много обичам градски пейзажи и вече замислям следващите проекти IMG_3052.jpg

  3. #18

    Подразбиране

    Отново много красив гоблен, личи си, че имаш вкус към хубавите гоблени Интересно ми стана това ателие извън класно е нали? Имам в предвид при нас има различни допълнителни такива проекти, но по рисуване, танци, компютри, не бях чувала и виждала с такова занимание. Останах много очарована, а и си личи, че малките греят занимавайки се с това наше любимо занимание

  4. #19

    Подразбиране

    Ателието е по Проект УСПЕХ и ще бъде активно и през новата учебна година По този проект всеки може да си направи каквото иска като предмет на дейност, и това е най-доброто му качество

  5. #20

    Подразбиране

    Ще се радвам ако споделяш с нас успехите на децата и новите им творби

  6. #21

    Подразбиране

    С най-голямо удоволствие ще го направя, момичетата ми го заслужават

  7. #22

    Подразбиране

    Здравейте отново! Отдавна не съм надзървала тук...
    В последните три години основната ми дейност по отношение на бродериите, е свързана с приложната бродерия - картички, великденски яйца, коледни украшения, декоративни възглавнички и т.н. В тази си дейност не съм сама - ние сме трио с майка ми Веселина Дилкова и сестра ми Галя Йошовска, с която вече две години поред присъстваме на Националните срещи, така че с много от вас се познаваме и лично Всяка година по това време слагаме началото на "новия сезон" с коледните си красотички. Ето малко ретроспекция от предишните сезони, а в следващите постове ще ви покажа новите ни коледни творби
    https://www.facebook.com/dimka.dilko...3160827&type=3
    https://www.facebook.com/dimka.dilko...3160827&type=3

  8. #23

    Подразбиране

    Реклама:
    Все хубави неща, взех си някои идеи и аз готова си за празниците, първият линк не се отваря

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •