Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Michelle Виж мнение
    Ако намериш 32 каунт можеш да шиеш през нишка. Размерът ще бъде бъде с няколко сантиметра по-голям. Все едно си го ушила на 16 :-D
    Михаелче, по-голямото ще ти дам ти да ушиеш.......Да не се мина нещо.....♥♥♥

  2. #2

    Подразбиране

    Диде, на две от момичета в осмомартенската игра от 2012 изпратих мисля точно такава панама. Цветът е много специфичен и можеш да ги попиташ, ако няма да я ползват да ти я продадат. Не съм много сигурна, но мисля че е 14 каунт. Ако се интересуваш, ще се поразровя да видя на кой съм а пратила. Утре ще ходя в един магазин за такива разни съкровища и ще погледна за такава панама. Ако има ще ти купя.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от decor Виж мнение
    Диде, на две от момичета в осмомартенската игра от 2012 изпратих мисля точно такава панама. Цветът е много специфичен и можеш да ги попиташ, ако няма да я ползват да ти я продадат. Не съм много сигурна, но мисля че е 14 каунт. Ако се интересуваш, ще се поразровя да видя на кой съм а пратила. Утре ще ходя в един магазин за такива разни съкровища и ще погледна за такава панама. Ако има ще ти купя.
    Светле, благодаря ти,но не си прави труда да изпращаш от там. Ще изнамерим тук нещо. Не ми е спешно, но много обичам да се подготвям....Целувки, мила ♥♥♥

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •