Резултати от анкета: Кой предлагате да спечели наградата?

Гласували
117. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Дида

    1 0.85%
  • Ирка88

    1 0.85%
  • Светла Петрова

    17 14.53%
  • Юра

    1 0.85%
  • abi1004

    2 1.71%
  • ata

    2 1.71%
  • cvetomilka.1

    2 1.71%
  • decor

    2 1.71%
  • did_tag

    6 5.13%
  • Ducky

    1 0.85%
  • maleks

    2 1.71%
  • manka

    38 32.48%
  • marji

    2 1.71%
  • Mimik

    0 0%
  • NIA

    17 14.53%
  • pakpak

    10 8.55%
  • pepina_p

    0 0%
  • rodich

    2 1.71%
  • sissak

    4 3.42%
  • zhak

    7 5.98%
Страница 3 от 3 ПърваПърва 123
Показване на 31 до 33 от 33
  1. #31

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    и нека бъда честен , не мислите ли , че чета всичко през профила на жена ми . Не ме е напуснала , напротив , едва я удържах да не се намеси . Но , грешката е моя , просто трябваше да премълча за гоблена ! Не се притеснявайте - няма да пиша по руски форуми - споко , Оля има право ! Съжалявам наистина , но че Валентина ме е блокирала и още някой 0 не ми е проблем . Жалко , че чета неща от хора , дето са ми писали други - точно обратно . Кажи на момичетата . А , последно - сега не съм ли прав , че се нарушават правила - за грубия тон - поне за едно бях прав !
    Не ни засяга през кой профил четете,много ви моля....
    Ще помоля Миро да спре да ни занимава с лични драми,това е форум за гоблени,тук споделяме мнения относно тях..а не лични неща,ако има да изкаже мнение към някой да го направи на лични съобщения...или във фейсбук откъдето е тръгнала цялата история,която не е достъпна за нас,и не ни засяга!!!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  2. #32

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    и нека бъда честен , не мислите ли , че чета всичко през профила на жена ми . Не ме е напуснала , напротив , едва я удържах да не се намеси . Но , грешката е моя , просто трябваше да премълча за гоблена ! Не се притеснявайте - няма да пиша по руски форуми - споко , Оля има право ! Съжалявам наистина , но че Валентина ме е блокирала и още някой 0 не ми е проблем . Жалко , че чета неща от хора , дето са ми писали други - точно обратно . Кажи на момичетата . А , последно - сега не съм ли прав , че се нарушават правила - за грубия тон - поне за едно бях прав !
    Пфаахаха Ако някой ми посочи едно смислено изречение от този пост и предходните на г-на, ще го черпя!
    Извинявам се, че се намесвам, просто не се сдържах!

  3. #33

    Подразбиране

    Реклама:
    Да се знае. Като излезох от къщи в 8.00 сутринта на 22.05 и се прибрах преди половин час.
    Относно наградите, които по свое собствено желание и с цел не подкрепа на форума ни, а на конкретни лица от него:
    1. Една от наградите, които реализирах, беше за първия завършен гоблен от конкурса на Ния. За повече инфо , пишете на Ния на лични.Тази награда беше предметна.
    2. Както правилно сте констатирали втората манка даде за благотворителност.
    Така и не разбрах целта на последните постове.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


Страница 3 от 3 ПърваПърва 123

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •