Резултати от анкета: Кой предлагате да спечели наградата?

Гласували
117. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Дида

    1 0.85%
  • Ирка88

    1 0.85%
  • Светла Петрова

    17 14.53%
  • Юра

    1 0.85%
  • abi1004

    2 1.71%
  • ata

    2 1.71%
  • cvetomilka.1

    2 1.71%
  • decor

    2 1.71%
  • did_tag

    6 5.13%
  • Ducky

    1 0.85%
  • maleks

    2 1.71%
  • manka

    38 32.48%
  • marji

    2 1.71%
  • Mimik

    0 0%
  • NIA

    17 14.53%
  • pakpak

    10 8.55%
  • pepina_p

    0 0%
  • rodich

    2 1.71%
  • sissak

    4 3.42%
  • zhak

    7 5.98%
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 33
  1. #16

    Подразбиране

    Здравейте , аз ще се въздържа от гласуване защото повечето момичета са ми помагали .Не мога избера само една .

  2. #17

    Подразбиране

    За много малкото ми време във форума половината от момичетата номинирани в анкетата познавам вече лично или задочно и са ми повече от симпатични, а да не казвам колко много са ми помогнали, така че и аз се присъединявам към благодарящите и няма да гласувам за никого, защото ми се иска да гласувам за поне 5-6 човека, може да се помисли за догодина за 1,2 и няколко 3-ти награди хихихи
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Динко , чудесна идея , но има едно но - нека да е с въпрос - Модераторите , може ли по два дни да не влизат тук , а да виждаме имената им като предложения за награждаване ? Не всички , определено , но някои ... или и те са напуснали форума дефакто . Присъстват като имена , не разбирам , наистина .
    Miro, анкетата е приключила, коментарът ти е меко казано, неетичен - да не би модераторите да не работят и задачата им да е висят по цял ден във форума????
    За труда им, който не се заплаща, полагат достатъчно усилия, според мен...Ако си мислиш , че са на щат - лъжеш се...
    Всеки си има работа, а жените - и домакински задължения и семейства, за които да се грижат...

    Да не говорим, че сумата от 20 лв, която Манка получи, отиде директно като дарение в сумата, която се събираше от всички на срещата в Асеновград за лечение на болно дете...
    Редактирано от vesi700 : 22.05.2015 в 21:21.

  4. #19

    Подразбиране

    Тази анкета бе направена по повод една награда която Малекс искаше да даде. Съответно анкетата приключи преди 7 национална среща и наградата беше връчена на срещата в Асеновград.

    Може би няма да е лошо човек да поназнайва някои неща преди да започне да се заяжда....
    И какво стана тя , въпросния Миро не му стигна фейса започна и тук да сее дразги ....
    Извинявай човече но не мога да разбера причината поради която толкова много искаш да привлечеш внимание ....

  5. #20

    Подразбиране

    Явно въпросният Миро е чел-недочел и не е погледнал датата на анкетата. Може би му харесва да заформя разправии?! Модераторите да не се ядосват.

  6. #21

    Подразбиране

    Миро,ако имаш някакъв проблем човек,вземи се в ръце и си го реши сам,защо трябва да ангажираш хиляди потребители с твоите така неясни и необосновани мисли!!! Или кажи в прав текст какво има да казваш,или просто замълчи и се занимавай с любимото ни хоби!!!! ...... за трети път ти чета така неясния пост,какво искаш да напишеш...пиши открито какви са тия недомлъвки,моля те!!
    Редактирано от manka : 22.05.2015 в 22:35.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #22

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Да , не видях датата ! След снощи , просто ми стана ясно , защо тук няма почти никой , и не видях датата . Но целта е постигната , затова , уважевия към форума . И без друго във фейса , точно от нападателите ми имам няколко лични - ... стигат ми .

    Пак писане с недомлъвки,защо........ каква цел си постигнал бе човек,въобще наясно ли си с мисълта си,моля вземи се в ръце голям човек си,пиши смислено и четливо за широката аудитория!!!!
    Защо си изтри първия пост.....

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  8. #23

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Да , не видях датата ! След снощи , просто ми стана ясно , защо тук няма почти никой , и не видях датата . Но целта е постигната , затова , уважевия към форума . И без друго във фейса , точно от нападателите ми имам няколко лични - ... стигат ми .
    ми гледай , бе човек - тия очи за какво са ти дадени????
    А освен това да не ти напомням приказката що имаме две очи и две уши, пък само една уста - сдържай се, бе, какъв си такъв мъж първосигнален...

  9. #24

    Подразбиране

    Права си , не догледах !
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от manka Виж мнение
    Пак писане с недомлъвки,защо........ каква цел си постигнал бе човек,въобще наясно ли си с мисълта си,моля вземи се в ръце голям човек си,пиши смислено и четливо за широката аудитория!!!!
    Защо си изтри първия пост.....
    Защото не догледах датата , по обясними причини .
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Miro Виж мнение
    Защото не догледах датата , по обясними причини .
    И какви са те,сподели ги ,като си почнал тук всички сме едно голямо семейство!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #27

    Подразбиране

    Когато правиш нещо го обмисляй добре,мисля че тук не е трибуна,да изказваме съжаления,това трябва да го направиш на съответното място,не тук...и да всяваш смут нали!!! Ние какво общо имаме,че изказваш такова мнение тук!!!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  13. #28

    Подразбиране

    Снощи се опитах , а сега отговорих ! Нека спрем , моля те !
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  14. #29

    Подразбиране

    много се извинявам, ама тая тема не може ли да се заключи - отдавна е изчерпана, а сега пишещия с нищо не допринася за самата тема, а неговите душевни терзания мен лично не ме интересуват - да намери другаде трибуна за тях...

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Защо въобще се опитваш да почваш нещо...съжалявам но не те разбирам,и не бих искала!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •