Показване на 1 до 15 от 153

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Момичета в момента шия Възкресението на Вачеви комплектовка с конци дмц.Когато съм с детето гледам да шия фон за да не гледам схеми но то ми затри едно чиле и се притеснявам че няма да ми стигне а този цвят не отговаря на дмц.Започнах да си правя цветовете в случай че не ми стигне но доста от конците не отговарят на конците на дмц а вадя етикета от чиленцето.Когато правя цвета го сравнявам с конци същия номер в магазина.Още там се затруднявам.Може ли някой да ми изпрати ключ на гоблена.Благодаря.diana_92@abv.bgbazkresenie-500x500.jpg

  2. #2

    Подразбиране

    [QUOTE=dirota;528371]Момичета в момента шия Възкресението на Вачеви комплектовка с конци дмц.Когато съм с детето гледам да шия фон за да не гледам схеми но то ми затри едно чиле и се притеснявам че няма да ми стигне а този цвят не отговаря на дмц.Започнах да си правя цветовете в случай че не ми стигне но доста от конците не отговарят на конците на дмц а вадя етикета от чиленцето.Когато правя цвета го сравнявам с конци същия номер в магазина.Още там се затруднявам.Може ли някой да ми изпрати ключ на гоблена.Благодаря.diana_92@abv.bgbazkresenie-500x500.jpg[/ Ключ се съмнявам някой да може да ви даде , защото конците се слагат без номерата в гоблена . Обаче според мен е най - добре да пишете на Вачеви и предполагам ще ви помогнат за въпросния цвят , като обясните ситуацията . Желая успех !
    Редактирано от Borqnac : 02.08.2014 в 22:08. Причина: нещо не се получи добре

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Момичета в момента шия Възкресението на Вачеви комплектовка с конци дмц.Когато съм с детето гледам да шия фон за да не гледам схеми но то ми затри едно чиле и се притеснявам че няма да ми стигне а този цвят не отговаря на дмц.Започнах да си правя цветовете в случай че не ми стигне но доста от конците не отговарят на конците на дмц а вадя етикета от чиленцето.Когато правя цвета го сравнявам с конци същия номер в магазина.Още там се затруднявам.Може ли някой да ми изпрати ключ на гоблена.Благодаря.diana_92@abv.bgbazkresenie-500x500.jpg
    Ключ се съмнявам някой да може да ви даде , защото конците се слагат без номерата в гоблена . Обаче според мен е най - добре да пишете на Вачеви и предполагам ще ви помогнат за въпросния цвят , като обясните ситуацията . Желая успех !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •