Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 153
  1. #121

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koicheva Виж мнение
    Здравейте, на някой намира ли му се този гоблен?
    Прикачен файл 175874
    Пощата ми е ow4arowa@yahoo.com
    хах ... този и аз го искам...

  2. #122

    Подразбиране

    Здравейте!Дано ми помогнете -търся схемата и ключа на слънчогледите на алиса-направо се влюбих в тях.Предварително благодаря-пощата ми е -liliapz@abv.bg

  3. #123

    Подразбиране

    Manka,благодаря ти

  4. #124

    Подразбиране

    Помолих чрез пощата за тези схеми, но уви, не получих отговор! Затова моля, изпратете ги и на мен il_570xN_435627927_tguu.jpg- inej1949@abv.bg


    Благодаря!
    Редактирано от djiv : 26.08.2014 в 21:05.

  5. #125

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от michoni76 Виж мнение
    Прикачен файл 175783
    момичета да имате този гоблен схема и ключ ариадна
    Намерих това, мисля, че последната колона номера от ключа са ДМС, за ариадна ....незнам...



    а пренабора изтеглете от ТУК
    Редактирано от pakpak : 26.08.2014 в 20:34.

  6. #126

    Подразбиране

    Бях решила да не шия повече икони,но видях тази ......и си промених решението.Извинявам се,че използвам чужда снимка/писах на дамата/,но много ви моля,ако някой може ,да ми даде информация за гоблена-производител,възможност за закупуване.Разбира се,ако има схема - направо ще съм щастлива!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djiv Виж мнение
    Помолих чрез пощата за тези схеми, но уви, не получих отговор! Затова моля, изпратете ги и на мен il_570xN_435627927_tguu.jpg- inej1949@abv.bg

    От тук:http://www.liveinternet.ru/users/4465973/post297756108/

  8. #128

    Подразбиране

    Намерен!!! d43.jpg Много моля,ако някой може да ми помогне със схемата на този гоблен,ще съм много благодарна.Мейла ми е:mvtmail@abv.bg
    Редактирано от maritot : 27.08.2014 в 20:49.

  9. #129

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Бях решила да не шия повече икони,но видях тази ......и си промених решението.Извинявам се,че използвам чужда снимка/писах на дамата/,но много ви моля,ако някой може ,да ми даде информация за гоблена-производител,възможност за закупуване.Разбира се,ако има схема - направо ще съм щастлива!
    Thea Gouverneur


  10. #130

  11. #131

    Подразбиране

    Пролетта е далече, но отдавна ми се иска да ушия кокичета. Нещо от рода на446.jpg, или подобна миниатюра.

    inej1949@abv.bg

    Благодаря на pakpak и krynia!!!
    Редактирано от djiv : 27.08.2014 в 23:39.

  12. #132

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Бях решила да не шия повече икони,но видях тази ......и си промених решението.Извинявам се,че използвам чужда снимка/писах на дамата/,но много ви моля,ако някой може ,да ми даде информация за гоблена-производител,възможност за закупуване.Разбира се,ако има схема - направо ще съм щастлива!
    Имате поща


  13. #133

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от djiv Виж мнение
    Пролетта е далече, но отдавна ми се иска да ушия кокичета. Нещо от рода на446.jpg, или подобна миниатюра.

    inej1949@abv.bg
    Имам само това


    намерих схемата на кокичетата, които търсите - имате поща
    Редактирано от pakpak : 28.08.2014 в 06:19.

  14. #134

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Бях решила да не шия повече икони,но видях тази ......и си промених решението.Извинявам се,че използвам чужда снимка/писах на дамата/,но много ви моля,ако някой може ,да ми даде информация за гоблена-производител,възможност за закупуване.Разбира се,ако има схема - направо ще съм щастлива!
    Имате поща.

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от liliapz Виж мнение
    Здравейте!Дано ми помогнете -търся схемата и ключа на слънчогледите на алиса-направо се влюбих в тях.Предварително благодаря-пощата ми е -liliapz@abv.bg
    Имам цветна схема, но без ключ, само скан на конците.
    Също и xsd схема. Ако така Ви устройва - пишете.
    Редактирано от pe6be6 : 27.08.2014 в 23:22.

Страница 9 от 11 ПърваПърва ... 7891011 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •