Показване на 1 до 12 от 12

Тема: Астера

  1. #1

    Подразбиране Астера

    Здравейте, момичета! След повече от девет години във форума, мисля, че е редно да покажа и аз какви съм ги свършила
    Досегашните ми творения са синтезирани в един фейсбук албум, който е публичен, а ето го и него:

    https://www.facebook.com/megibegi/me...0724199&type=3

    С някои от вас ще се окаже, че сме приятелки там

    А това е последното ми завършено гобленче:

    20140819_095413.jpg

    Обещавам, снимката му с рамка да е по-качествена!


  2. #2

    Подразбиране

    Е, най-после

  3. #3

    Подразбиране

    АААА криеш се значи? Толкова време сред нас, а си инкогнито? Радвам се, че вече можем да видим какво си сътворила, последното с мечетата е страхотно много е сладурско

  4. #4

    Подразбиране

    Най-после, Меги. Ще се радваме на красотите ти и тук

  5. #5

    Подразбиране

    А аз защо си мисля,че липсват някои неща-едно чайниче и чашки на Дим ми се губят...и още нещо кухненско,май...и панделка една.Може и да бъркам,но ми се струва,че сме виждали повече неща на живо.

  6. #6

    Подразбиране

    Леле, Поли, колко си наблюдателна Панделката не е оформена още, а другите две минита на Дименшънс не са снимани Ще поправя грешката си!
    Благодаря ви, приятелки, за топлото посрещане!

  7. #7

    Подразбиране

    Аааааа ние не може ли да се порадваме на творенията ти??? Криеш а?

  8. #8

    Подразбиране

    Браво,много хубави неща си показала!!!

  9. #9

    Подразбиране

    Малеее как си се удържала 9 год. да не покажеш всичко това? Аз като завърша нещо ново и хоп веднага във форума да се похваля Страхотна колекция имаш - благородно ти завиждам за магнолиите на фирма Орхидея. Едва ли ще стигна някога до тях поради простата причина, че съм зарината от комплекти на Дим .

  10. #10

    Подразбиране

    Благодаря! И аз съм зарината, и то много Магнолиите на Орхидя, обаче, ги ших, когато нямах толкова запаси, само 5-6

  11. #11

    Подразбиране

    Много сладурски

  12. #12

    Подразбиране

    Реклама:
    Много са сладки!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •