Показване на 1 до 8 от 8
  1. #1

    Подразбиране Здравейте от mygobelin.eu/bg

    Отдавна съм регистрирана в сайта, който много харесвам по разнообразието му като тематика и нови идеи, предлагани както от създателите на сайта така и от хората, обединени с прекрасно хоби - бродиране на гоблени. Реших да представя моите гоблени в раздел АЛБУМИ, разработени от мен по снимки от семейния ми фотоалбум. Ще се радвам да получа Вашето мнение за тях. Пожелавам на всички,които бродират и търсят положителни емоции от своите творби, големи успехи във всяко свое начинание!

    Гоблени, които съм разработила и ушила по фотоснимки от семейния ми албум, можете да разгледате тук.

    ..или на нашия сайт:
    http://www.mygobelin.eu/bg
    Редактирано от lyudmilas : 03.11.2014 в 15:00.

  2. #2

    Подразбиране

    Вие вярвате ли си като пишете
    Чета КОЛКО ЩЕ МИ СТРУВА ПОРЪЧКАТА
    И КАК ДА ИЗЧИСЛЯ ЦЕНАТА?

    Един вид продавате само схемата ..... но за тези пари ще трябва и да ми го ушиете :-P


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Роди,! Честно,писна ми от "майстори" Стига се самопредлагахте!

  4. #4

    Подразбиране

    lyudmilas , Регистрирана сте действително отдавна тук : от 18.01.2010 .
    Имате едно мнение и то е явно горното в тази тема . Аз все си мисля, че ако на човек, действително му е било интересно тук за такъв период от време все ще му проличи ... Дано да греша ... , но явно друг интерес Ви е върнал към нас ... И тъй като търсите мнение и аз ще изразя :
    Честно казано , след като разгледах и сайта Ви, и албума Ви тук - мисля че имате и несполучливи гоблени: Примерно този с булката и младоженеца ... Ако е мой ... Бих предпочела да си спестя не малката сума за превръщането на снимка в схема и да си се радвам на снимката от албума си .

  5. #5

    Подразбиране

    Нямаше да се меся, ама не се стърпях.............
    След като от години шиете и се занимавате с това хоби, ми обяснете защо предлагате прогони - 145цвята ................
    1/4 бод за лица ? На едра панама с повече нишки пак ли гобленов бод се шие?

  6. #6

    Подразбиране

    Скъпи колеги, обединени от общата любов към създаване на прекрасни платна, радващи окото и душата, приветствам Ви и благодаря много за отзивите. Макар че всички са с негативен характер, за мен те дават положителен ефект за развитието ми. Значи, моето ПРЕДСТАВЯНЕ не Ви остави равнодушни.
    Разработването на гоблени, техническото изпълнение и други специфични особености са по-скоро предмет на разговор и диалог в Лично Съобщение във форума или в раздела КОНТАКТИ на нашия сайт, който посочих за да видите основни характеристики на всяко едно от гоблените ми. Основно разчитах на почитателите и съмишленици в общото ни хоби, които ще проявят интерес към творбите ми, водени от мисълта: "О! Това е интересно".
    Много Ви благодаря за критичните забележки (ще реагирам и поработя върху тях), обичам Ви и успех на всиички!

  7. #7

    Подразбиране Здравейте

    Здравей.
    Редактирано от dalen : 17.12.2014 в 23:11.

  8. #8

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте,и това ще стане ако дойдете на Националната ни среща в първата събота и неделя на месец октомври!Те са традиция и се провеждат по едно и също време в различни градове на България.Този път домакин ще бъде град София.Разгледайте сайта и следете!

Тагове към тази тема

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •