Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 18 от 18

Тема: Серенада

  1. #16

    Подразбиране ОТ ТОВА

    ОТ ТОВА, КОЕТО РАЗГЛЕДАХ И ПРОЧЕТОХ РАЗБРАХ,ЧЕ ГОБЛЕНАРКИТЕ СЪЗДАВАТ КРАСОТА И В КУХНЯТА
    katya ivanova

  2. #17

    Подразбиране

    А пък аз виждам още една привлечена мама ( имам предвид от БГ Мамма , че сме те привлякли насам) Виждам, че си се регистрирала още през март, ама аз напоследък рядко влизах тук, та сега забелязах. Вече имам кирилица и постепенно се оправят нещата на компа, така че ще влизам почесто вече.

  3. #18

    Подразбиране

    Реклама:
    Джема, благородно ти завиждам от една страна за невероятните изживявания покрай завършващия ти клас. От друга страна обаче само мога да ти съчувствам като знам какво напрежение е не само посрещането на класа у вас, балната вечер, но и оформянето на цялата документация по дипломирането на един ученик.
    Вече предполагам, че си намислила софрата за Серенадата. Има наистина страхотни идеи. Аз бях класна на абитуриенти през 2003-та и тогава им направих една трапеза с хапки: пилешки, кашкавалени, сирене; малки кюфтенца, мезета - разни и няколко вида салати. Соленки, сладки и естествено пийване.
    Накрая ги изненадах с една торта с 4 свещички - по една за всяка година, в която бяхме заедно.
    Желая ти весело изкарване на Серенадата и на балната вечер. Много усмивки, танци и добро настроение

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •