Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 168
  1. #31

  2. #32

    Подразбиране

    Здравейте! Търся номерата на конците на иконата Малката богородица в синьо и ако някой може да помогне със схема и конци на този гоблен -не знам как се казва.http://manesu.com/uploads/4102/01/60...27d893f952.jpg--liliapzQabv.bg-Благодаря предварително.



    Схемата за Малката богородица е намерена.Благодаря за бързото отзоваване и специални благодарности на sissak.
    Продължавам да търся слънчогледите
    Редактирано от liliapz : 07.10.2014 в 13:28.

  3. #33

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от stavrozova Виж мнение
    Здравейте,търся четлива схема на тези кончета-Dimensions,може и в РМ,благодаря предварително-stavrozova@abv.bg
    Изпратих.

  4. #34

    Подразбиране

    Момичета възхищавах се на някой наскоро за този Дименшънс. Удобно ли е да услужите на моя приятелка със схемата? Адресът ми е svetlinka_varna@abv.bg
    PS чета само PDF и графика.


    НАМЕРЕН! sissak, благодаря!
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от СВЕТЛАНА : 07.10.2014 в 12:28.

  5. #35

    Подразбиране

    И още нещо, имам въпрос относно един сайт xrest.ru , в който има страхотни неща, но схемите им, въпреки че са много ясни, са с особени, доближаващи се по вид знаци, които се различават трудно един от друг. Та някой шил ли е нещо от този сайт? Интересува ме по-специално тази красота, но не съм сигурна как ще се справя със схемата.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от СВЕТЛАНА Виж мнение
    Момичета възхищавах се на някой наскоро за този Дименшънс. Удобно ли е да услужите на моя приятелка със схемата? Адресът ми е svetlinka_varna@abv.bg
    PS чета само PDF и графика.
    Поща.

    На питането в следващия пост - схемите не са годни за бродиране.Резултатът няма да е като на картинката, която виждате и определено няма да Ви задоволи.Потърсете повече информация за т.нар. "Прогон". Във форума има доста мнения, както и в руски сайтове.

    Цитат Първоначално написано от liliapz Виж мнение
    Здравейте! Търся номерата на конците на иконата Малката богородица в синьо liliapzQabv.bg-Благодаря предварително.
    Опитах да налучкам какво точно търсите, надявам се, че съм успяла.
    Редактирано от sissak : 07.10.2014 в 10:21.

  7. #37

    Подразбиране

    Здравейте!
    Дълго време търся схемите на тези 12 птички, намерих някои но те са със много дребен формат и нищо не се вижда ..Ще бъда много благодарна на всеки , който ще ги сподели с мен !! Моля да бъда извинена , ако нещо греша в сайта, но съм нова тук..Благодаря ви от сърце!!птичета2.png


    damasss@abv.bg

  8. #38

    Подразбиране

    Здравейте.Търся за една моя близка схемите на Вилеров гоблен 3695-3. Благодаря предварително.
    diana_92@dbv.bg3695-3.jpg

  9. #39

    Подразбиране

    Здравейте мили дами запалени по гоблените. Търся схема и ключ на ето този гоблен. Ако някой може да помогне- едно голямо БЛАГОДАРЯ за отделеното време. Пощата ми е pragi@abv.bguntitled.png


    НАМЕРЕН Огромно БЛАГОДАРЯ на всички които помогнаха.
    Редактирано от richka : 14.10.2014 в 10:38.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от richka Виж мнение
    Здравейте мили дами запалени по гоблените. Търся схема и ключ на ето този гоблен. Ако някой може да помогне- едно голямо БЛАГОДАРЯ за отделеното време. Пощата ми е pragi@abv.bguntitled.png
    Изтегли от тук http://cxemok.net/load.aspx?item=6753

  11. #41

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Zafira Виж мнение
    Изпратих.
    Все още търся схемата не е добра за шиене,но все пак благодаря на Zafira

  12. #42

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dirota Виж мнение
    Здравейте.Търся за една моя близка схемите на Вилеров гоблен 3695-3. Благодаря предварително.
    diana_92@dbv.bg3695-3.jpg
    Поща!

  13. #43

  14. #44

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от rumi456 Виж мнение
    4634--7435485-[2].jpgМоля, за схемите на тези гоблени
    rumi456@abv.bg
    Намерих схемата и всеки, който харесва този гоблен може да изтегли схемата от ТУК

  15. #45

    Подразбиране котета от Хаед

    Реклама:
    Изгубени котета, някой ако ги намери - на: svetlinka_varna@abv.bg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

Страница 3 от 12 ПърваПърва 12345 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •