Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 117
  1. #1

    Подразбиране ТРЕТИ АНОНИМЕН КОНКУРС "ЖЕНСКИ СВЯТ"

    ТРЕТИ АНОНИМЕН КОНКУРС
    „ЖЕНСКИ СВЯТ”
    с две подкатегории
    1. Портрети
    2. Сюжети


    Класифицирането към една от двете категории ще е условно, защото някои гоблени могат да минат и в едната и в другата категория. В коя ще бъдат оставени зависи от броя на участващите. Което означава, че при представянето даден гоблен може да бъде в категория „Портрети”, при гласуването във форума да премине в категория „Сцени, а при гласуването на живо на нац.среща, да се върне отново в „Портрети” с оглед да няма драстична разлика в броя в отделните категории.


    РЕГЛАМЕНТ

    1. Записване
    САМО в специално откритата за тази цел тема . Няма да се приемат заявки за участие на имейл. Записва се само ника на участника, но не и гоблена,с който ще участва. След обявения срок за записване няма да се приемат повече участници.

    2. Гоблена, с койте се участва се изпраща на имейл konkursgobleni@abv.bg , като се изпраща и снимка - картинка на гоблена и се посочва оригиналното или дадено от вас име на гоблена, както и размерите му в квадратчета.
    3. Водещият на конкурса дава кодово име на участника, който се знае само от участника и водещият конкурса. Кой стои зад даденото кодово име ще стане известно след VІІІ Национална среща.
    Записването ще става тук, като се посочва само желанието за включване в конкурса, НО
    НЕ и избрания гоблен.

    3. Могат да участват гоблени , в които има присъствие на жена – сама или в компания с още някой , независимо дали е човек или животно. Без икони. Допускат се гоблени с феи, русалки, сирени, самодиви.

    4. Не се допуска дублиране на конкурсните гоблени.Т.Е. с даден гоблен може да участва само един участник. Ако има дублиране, предимство има участника първи избрал дадения гоблен.

    5. Не се допуска участие с повече от един гоблен.


    6. Размери на конкурсните гоблени - задължителен е минималният размер - 230 кв., като в едно квадратче се съдържат 100 знака. Това се отнася само за общите размери на гоблена. не е задължително всички квадратчета да са изпълнени.
    /Общият брой на квадратчетата се определя като броя на кв. на ширина се умножи по бр. на кв. на височина/
    Няма задължителен максимален размер.



    7. Няма ограничение в избора с какъв бод ще бъдат ушити гоблените, както и материалите - конци, мъниста, ленти.


    8. Участникът трябва да покаже най-малко три етапа в процеса на шиене снимани с кодовата дума, като задължително първият етап трябва да бъде до 30.06.2015. Етапите се показват не лично, а посредством водещия конкурса - участника ги изпраща на посочения имейл, а водещия ги качва тук.
    Ако по време на конкурса не се покаже нито един етап сниман заедно с кодовата дума до 30 юни 2015 , участникът отпада от по-нататъшно участие в конкурса.

    9.След приключване на срока за ушиването на гоблените,снимките на готовите вече гоблени, рамкирани или не, се показват във форума и се провежда гласуване чрез анкета.
    Ако броя на участниците е повече от 20, гласуването ще протече на два етапа:
    - предварително гласуване по групи
    - финално гласуване на заелите първите пет или шест места от всяка група при предварителното гласуване.
    Гоблените заели първите три места ще бъдат наградени на VІІ национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата.


    10. Няма да има награда за първи ушит гоблен.

    Хронологчен ред, по който ще протече конкурса и срокове.

    1. Записване за участие – 12.10.2014 – 15.12.2014
    2. Показване на конкурсните гоблени с кодовите имена – най-късно до 18.12.2014

    3. Участникът може да започне да шие своя гоблен веднага след получаването на кодовата дума.
    4. Краен срок за ушиване на гоблените и изпращане на снимки на готовите и желателно рамкирани гоблени на посочения имейл - 31.08.2015
    5. Гласуване – най-късно от 3.09.2015 в разстояние на 4 седмици
    6. Обявяване на участниците с истинските им имена - никове - след националната среща.


    УЧАСТНИЦИ

    1. ata
    2. polinabg
    3. NIA
    4. dimcheto
    5. asq
    6. gal4eto71
    7. manka
    8. Светла Петрова
    9. smiles
    10. mamanushi
    11. rossi369
    12. megim
    13. Hrisi90
    14. калинка гроздева
    15. did_tag
    16. bisy_k
    17. vaniand
    18. Yanka2013
    19. marji
    20. vikistoqnova
    21. Юра
    22. vesi700
    23. pepito_m
    24. mila_an
    25. нелсън
    26. Borqnac
    27. dafra
    28. dvebrezi
    29. cvetomilka.1
    30. pepsssi
    31. kalcheva_s
    32. kimera21
    33. toni68
    34. hrisipisi
    35. aypa_a
    36.ilign
    37. walentiina
    38. galya_kost
    39. steffanni
    40. diana karagiozova
    41. sissak
    42. feti78
    43. ddimitrova
    44. lilana61
    45. veneta_az
    46. jelana79
    47. rositca
    48. Mynki
    49. neli0909
    50. KatyaShuman
    51. G.Ned
    52. rodich
    53. maleks
    54. ksenitka
    55. Mimik
    56. BIBETO
    57. dushkova
    58. Milena Krusteva
    59. sashka58
    60. gergana
    61. abazova_s
    62. tian_64
    63. barbie
    64. Jordanova
    65. stavrozova
    66. scorpion4eto
    67. juliana231
    68. 3axap
    69. Tania.Kan
    70. muchinova
    71. Kati Jordanova
    72. lili49
    73. prodigy_26
    74. pepina_p
    75. Val4e
    76. olera2
    77. sole
    78. tasd
    79. RUSINOVA65
    80. canko
    81. anito_23
    82. hapyywoman
    Редактирано от NIA : 14.12.2014 в 17:34.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #2

    Подразбиране

    Записана

  3. #3

    Подразбиране

    И аз да се запиша,пък после ще му мисля с какво точно ще участвам.

  4. #4

    Подразбиране

    Хайде и аз да "повлека крак", но за разлика от Поли вече имам три варианта. Ще хвърлям жребий с кой да участвам.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

  6. #6

    Подразбиране

    Разгледах си запасите, имам един такъв огромен, който ме чака, но ще помисля още малко............ Този път искам да съм от приключилите, а не от отказалите се

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от did_tag Виж мнение
    Разгледах си запасите, имам един такъв огромен, който ме чака, но ще помисля още малко............ Този път искам да съм от приключилите, а не от отказалите се
    Бързо мисли, че колкото по-рано го започнеш, толкова по-голям е шанса да го завършиш в срок.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  8. #8

    Подразбиране

    Записвам се с голямо желание и си пожелавам тази година да успея и да съм сред завършилите

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Номер пет ми харесва,като цифра записссс

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  11. #11

    Подразбиране

    Я да съм номер 6 , че да съм сред отличниците .А какво ще бродирам ...ще му мисля после
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    И аз се записвам. До сега не съм участвала в такъв конкурс и за мен ще е удоволствие

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Объркахме цифрите Светле,,уж броя но нещо не съм в кондиция още хихих.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Манка и Светла още са опиянени от емоциите от нац. среща. Простено им е.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 8 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •