Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 117
  1. #46

  2. #47

    Подразбиране

    И аз се записвам. Без срок за гонене трудно хващам иглата

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    И аз се записвам. Без срок за гонене трудно хващам иглата
    Ааааааааа, срокове има. За това почваме толкова рано, че да спазите срока.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #49

    Подразбиране

    Ния изкушаваш ме с любимата ми тема - този път ще се напъна да го ушия (само да го купя)

  5. #50

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от hrisipisi Виж мнение
    Ния изкушаваш ме с любимата ми тема - този път ще се напъна да го ушия (само да го купя)
    Поне картинката ми прати, ако я имаш,че да не те изпревари някой и да го заеме. Че тогава и приятелството няма да помогне да участваш с него.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #51

    Подразбиране

    Ами хайде и аз да се включа, да не съм по-назад.

  7. #52

  8. #53

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от NIA Виж мнение
    Поне картинката ми прати, ако я имаш,че да не те изпревари някой и да го заеме. Че тогава и приятелството няма да помогне да участваш с него.
    Аз картинката я имам от 5 години и все я отлагам, но съм сигурна , че никой друг няма да се хване да я шие - пък ако се наложи тука по нашенски ще се разберем На мен ми е интересно как ще ни кръщаваш толкова народ

  9. #54

    Подразбиране

    Вече кръстих 28 - толкова са ми изпратили картинки и данни. Имам готовност за още 36. Имам и резервни - 14. Като ги свърша всичките все ще измисля нещо.

    Но да ви кажа, че нямам търпение да свърши срока за записване, че да открия галерията. КРАСОТА, КРАСОТА, КРАСОТА.Мноооооого трудно ще бъде за гласуването. Само се моля дано всички да успеят да завършат на време, че освен много красиви, доста от тях са и много трудни.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #55

    Подразбиране

    Ния,как да те подкупим,да качваш само снимките/без имената в конкурса/ на етапи-ако може още днес първите 28
    rusinova@mail.bg

  11. #56

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от RUSINOVA65 Виж мнение
    Ния,как да те подкупим,да качваш само снимките/без имената в конкурса/ на етапи-ако може още днес първите 28
    Питай всички, които ме познават по-добре дали съм подкупна.
    Пък и няма да е честно спрямо първите изпратили своя избор. Нека да си спазваме "законите", в случая регламента.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #57

  13. #58

  14. #59

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Темата ми харесва, записвам се и аз!

Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •