Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 60
  1. #1

    Подразбиране ДУХЪТ НА ПРАЗНИКА - КОЛЕДЕН БОТУШ

    Може би много от нас са мечтали да украсят дома си и да внесат още повече празнично настроение с красив „КОЛЕДЕН БОТУШ”, но все не остава време за него.
    Ето повод да сътворим това за нас,да зарадваме нашите деца или внуци.За това и темата на конкурса обявен от мен е


    „ ДУХЪТ НА ПРАЗНИКА - КОЛЕДЕН БОТУШ”


    РЕГЛАМЕНТ
    1. Записване в специално откритата за тази цел тема. Записва се само ника на участника, но не и модела,с който ще участва. След обявения срок за записване няма да се приемат повече участници.

    2. Модела, с който се участва се изпраща на имейл konkurskoleda@abv.bg, като се изпраща и снимка - картинка и се посочва оригиналното или дадено от вас име, както и размерите му.Няма да се приемат модели с размер на „бебешко чорапче”

    3. Водещият на конкурса дава кодово име на участника, който се знае само от участника и водещият конкурса. Кой стои зад даденото кодово име ще стане известно след VІІІ Национална среща.
    Записването ще става тук, като се посочва само желанието за включване в конкурса, НО НЕ и избрания модел.

    4. Не се допуска дублиране на конкурсните модели. Ако има дублиране, предимство има участника първи избрал модела.

    5. Не се допуска участие с повече от един гоблен.

    6. Участникът трябва да покаже най-малко един етап в процеса на шиене сниман с кодовата дума, като задължително първият етап трябва да бъде до 30.06.2015. Етапите се показват не лично, а посредством водещия конкурса - участника ги изпраща на посочения имейл, а водещия ги качва тук.
    Ако по време на конкурса не се покаже нито един етап сниман заедно с кодовата дума до 30 юни 2015 , участникът отпада от по-нататъшно участие в конкурса.

    7.След приключване на срока за ушиването на „Коледния ботуш”,снимките на готовите се показват във форума и се провежда гласуване чрез анкета.
    Ако броя на участниците е повече от 20, гласуването ще протече на два етапа:
    - предварително гласуване по групи
    - финално гласуване на заелите първите пет места от всяка група при полуфиналното гласуване.
    Заели първите три места ще бъдат наградени на VІІI-та Национална среща или наградите ще бъдат изпратени по пощата.



    Срокове.

    1. Записване за участие – 13.10.2014 – 13.12.2014
    2. Показване на конкурсните модели с кодовите имена – най-късно до 18.12.2014
    3. Участникът може да започне да бродира своя модел веднага след получаването на кодовата дума.
    4. Краен срок за ушиване и изпращане на снимки на готовите и желателно оформени ботуши на посочения имейл – 01.09.2015
    5. Гласуване – най-късно от 3.09.2015 в разстояние на 4 седмици
    6. Обявяване на участниците с истинските им имена - никове - след националната среща.


    УЧАСТНИЦИ
    1.rositsa
    2.did_tag
    3.vaniand
    4.toni68
    5.mamanushi
    6.mirastiv
    7.gal4eto71
    8.vesi700
    9.pepito_m
    10.ksenitka
    11.tian_64
    12.dimcheto
    13.polinabg
    14.stavrozova
    15.Васе
    16.cvetomilka.1
    17.pepsssi
    18.NIA
    19.walentiina
    20.manka
    21.Светла Петрова
    22.vili val4eva
    23.ddimitrova
    24.Borqnac
    25.steffanni
    26.elena699
    27.dafra
    28.abi1004
    29.diana karagiozova
    30.biskvitka
    31.venipetgab
    32.smiles
    33.Jordanova
    34.fani77
    35.калинка гроздева
    36.sayonara
    Редактирано от Светла Петрова : 02.12.2014 в 14:11.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

    Подразбиране

    Аз нямам коледен ботуш и се записвам първа
    Нямам нищо още впредвид но имам доста време да си избера .

  3. #3

    Подразбиране

    Вече уших 2 за децата, но съм решила и 1 за внучката да направя и това е вариант да го направя, преди да е станала пълнолетна........ Светле, пиши ме.........

  4. #4

    Подразбиране

    Миналата година участвах за първи път в коледната игра, ама така ми хареса, че де що има конкурс или игра и аз съм там
    Запис и тук
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  5. #5

    Подразбиране

    Някой ще ми осигури ли внуче да му се не види! Помогнете да задомя щерките, мен ще ме отървете, ботуш ще шия...Помощ моля!!!!Светланке, голям подстрекател си...ботуш и за мен мога да си ушия и на националната да ми го напълните със снимки на кандидат зетове

  6. #6

    Подразбиране

    Ще се запиша и аз. Само имам въпрос - само бродирани ли или може и с други техники .

  7. #7

    Подразбиране

    Аз обещах на Светлето вече да се запиша и.... се записвам Сега остава да измислям модел някакъв. Ама наистина все искам да си ушия коледно ботушче, ама не ми остава време... Дано успея и да завърша

  8. #8

    Подразбиране

    Коледните ботушчета са ми слабост.Имам ушити доста,но...... още едно няма да е излишно.Записвам се и аз.

  9. #9

    Подразбиране

    хайде и аз да видя какво ще направя с тези чорапи..Ако не чорап, коледен чувал ще стане

    Охооо, то и числото ми било на безкрайността....Светле, малинките са мои!!! Всичките!!!
    Редактирано от vesi700 : 14.10.2014 в 20:41.

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от toni68 Виж мнение
    Някой ще ми осигури ли внуче да му се не види! Помогнете да задомя щерките, мен ще ме отървете, ботуш ще шия...Помощ моля!!!!Светланке, голям подстрекател си...ботуш и за мен мога да си ушия и на националната да ми го напълните със снимки на кандидат зетове
    Изобщо не го мисли този ботуш, ший го за моята - разрешават ти да я увнучиш

  11. #11

    Подразбиране

    Светле ,записвай ме.....сега започва голямото търсене на модел!

  12. #12

    Подразбиране

    Светле,запиши и мен..

  13. #13

  14. #14

    Подразбиране

    Светле, пиши ме и мен - крайно време е да си избродирам ботушче, знаеш ли от кога се каня

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Айде и аз в кюпа.Тази година съм записана де що конкурс има.

Страница 1 от 4 123 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •