Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 25
  1. #1

    Подразбиране Моят проблем!

    Момичета искам да споделя с вас това,което не ми дава мира вече 2 години.Отслабнах драстично: от 52 на 39 кг.Какво ли не съм пила :лекарства,билки,протеини,добавки.В момента пия американски витамини и успях да кача 6 кг.Но щом се притесня и ги свалям за един ден!
    В много аптеки ми казват"Хората се чудят как да свалят,а вие ще ми напълнявате".
    Ще бъда благодарня на всеки,който ми даде съвет!

    Не се обиждайте,но няма да приема съвети от рода на:да ти имам проблема!
    Къде ли не съм писала,но само такива отговори получавам.
    Според лекарите съм напълно здрава.

    Моля Ви напишете ми за каквото се сетите!Ще го пробвам!Не работя,не изразходвам много енергия,по цял ден съм пред ПС-то.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  2. #2

    Подразбиране

    Аз когато бях болна от хепатит пиех Лиф52. Това са хапчета от които се пълне многооооооооо. Повишават ти апетита и приличат на пресовано сено и мирашат на сено. Мисля че ми ги изписаха за подобряване на имунната система (индийски са, май така беше). Така ти се яде от тях, че ако няма ядене около теб направо беснееш.

  3. #3

    Подразбиране

    Blagodarq ti ,mnogo!O6te dnes 6te gi potyrsq!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  4. #4

    Подразбиране

    Най-лесното и безпроблемното - бирена мая.Аз давам на сина,че нищо не ще да яде,много е злояд.В аптеката,струва към 2лв.

  5. #5

    Подразбиране

    Пих и българска и немската на Сома почти една година без никакъв резултат.Просто не ми действа!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  6. #6

    Подразбиране въпрос

    Зависи каква е причината за това отслабване,ако проблема е здравословен и ако не се отстрани причината,нищо чудно че не действат никакви средства.Ако е резултат от диета-може би ще помогнат подсилващи средства,но иначе...........
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  7. #7

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Най-лесното и безпроблемното - бирена мая.Аз давам на сина,че нищо не ще да яде,много е злояд.В аптеката,струва към 2лв.
    Аз давах на моите истинска бирена мая - течна . А на мен ми даваха рибено масло и апетонин.
    Но не е нормално за ден-два да сваляш драстично килограми.

  8. #8

    Подразбиране

    blue_bouble,бих те посъветвала да си направиш пълни изследвания и ако е необходимо защо не се посъвтваш и с диетолог.

  9. #9

    Подразбиране

    Благодаря Ви!

    Скарлет благодаря ти за бързото откликване!
    Правих си скоро изследвания,нищо ми няма!Наистина трябва да се съветвам с диетолог като последна истанция!

    Пиех и апитонин,никакъв ефект!Не знам как се казват американските витамини, които пия в момента,защото свекърва ми ги поръча по каталог.
    Сега е на почивка,но като се върне ще я питам и ше Ви информирам!
    Вчера се мерих,за 45 дни съм качила цели 7 кг.За мен това е постижение,но ми трябват още поне 5 кг.
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  10. #10

    Подразбиране

    blue_bouble, прочетох внимателно всичко написано дотук и ми направи впечатление че от притеснение ги сваляш.След като изследванията ти са добри,да не би да е свързано с нервите? Те доста често влияят върху организма без ние да подозираме... :?
    ..::Gobelin World::..

  11. #11

    Подразбиране

    Ами да,като ме ядосат децата или съпружеството и веднага пъхам нещо сладко в устата.......при теб може ефекта да е обратен........ :?

  12. #12

    Подразбиране

    Хей, момиче, не се оплаквай, а грабвай мотиката Шегувам се, естествено Защо не пробваш да се пораздвижиш малко, апетита идва с движението. Скоро и аз бях останала в един такъв застой като тебе, работя но съм само пред компа и не мръдвам цял ден. Да, но спрях да ходя до магазина и на работа с колата и се чувствам по-добре! Движение му е майката, пробвай, поне няма да ти навреди мисля :wink:

  13. #13

    Подразбиране не знам какво да кажа!

    Хей , мила наша приятелко, прочетох че не изразходваш много енергия, може би трябва да опиташ, като за начало с леки физически упражнения и след това да посетиш някой фитнес салон и предполагам , апетита ще се върне и ти ще започнеш да наддаваш. Опитай, аз смятам , че само може да спечели тялото ти от това и ти ще се почувстваш по- добре. Преди години работех в чужбина, имах страшно малко свободно време и много работа, всеки свободен момент гледах да полегна да си отпочина, а въпреки всичко се чувствах страшно уморена, докато един колега не ме подтикна в малкото си свободно време да влизам във фитнеса. За кратко време болнавият ми вид и нежеланието за ядене се възвърна и се чувствах страхотно. Успех!

  14. #14

    Подразбиране

    Здравей мила!
    Освен движението, което си е задължително, опитай и с изключително точен режим на хранене. Ако си пушач - спирай!
    Ако се топиш от негативни емоции - елиминирай ги максимално!
    Аз поне така се справих, най-общо казано, преди 5-6 години...
    Успех!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Миличка и аз съм на мнение, че всичко е от нерви и емоции...
    опитай да се успокоиш и да гледаш максимално "розово" на нещата около теб! Радвам се, че търсиш помощ - така поне се отваряш към другите ...
    Не възприемай факта, че слабееш бързо и лесно като проблем! Просто метаболизма ти явно е силно повлиян от емоциите ти и следователно трябва да контролираш тях, а не храненето си! А и да ти кажа под секрет - много често една бременност и раждане поставя всичко на място! Аз бях ужасно злояда, но сега ям неща, които преди не бях и вкусвала!
    Успех!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •