Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 25 от 25
  1. #16

    Подразбиране

    изследва ли си щитовидната жлеза?преди 20-тина години /млада майка с 2 -ве малки деца/ и аз отслабнах доста.зарадвах се ,но се оказа ,че имам заболяване на щитовидната жлеза.освен отслабването ,при силно притеснение,се изпотявах и ствах вир вода.

  2. #17

    Подразбиране

    Благодаря Ви за съветите!
    Ганушка нямам проблеми с щитовидната жлеза.

    Като се замисля , Lucy наистина си права.Доста чувствителна съм, а понякога и много импулсивна.
    Май бременноста ще ми реша макар и временно проблема!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  3. #18

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от blue_bouble Виж мнение
    Май бременноста ще ми реша макар и временно проблема!
    Не съм сигурна. Аз по време на бременността отслабнах с 20 килограма между първия и шестия месец, понеже ми беше гадно от всякаква храна.
    Ако наистина ги сваляш от нерви, трябва да отидеш не при диетолог, а при психолог. Сподели проблема с него, може там да намериш решението. При всички случаи ти желая успех.

  4. #19

    Подразбиране

    Как отслабвате бе момичета? Аз почти си ги качих килограмите.Колкото се ядосвам повече пълнея/звучи комично , но е истина/
    katya ivanova

  5. #20

    Подразбиране

    Апетитовъзбуждащи чаеве 3. Горчив чай портокалова кора 20 Прилага се за стимулиране на апетита.
    Начин на употреба:
    Прави се запарка от 1 чаена лъжичка смес на 250 см3 вряща вода. Прецежда се, след като изстине. Изпива се на три пъти преди ядене
    листа от водна детелина 20 стръкове от пелин 20 стръкове от червен кантарион 20 стръкове от пресечка 20 пробвай това,народната медицинаако не помага не вреди
    katya ivanova

  6. #21

    Подразбиране

    blue_bouble, преди години и аз имаха подобен проблем. Ядях като разпрана и все си стоях на 42 кг (при ръст 155) . И аз ходих по доктори, но за тях яз бях напълно здрава. Започнах да качвам килограми едва когато мина една доста сериозна семейна "буря". Затова, поне според мен, всичко може да е от нервите, което пък при някой хора повишава бързата обмяна на веществата. Защо не пробваш да отидеш някъде на почивка? Може да има ефект. А относно евентуалната бременност - и аз мисля че няма да ти реши трайно проблема с килограмите. Все па тя трае само 9 месеца, а и след това има доста бягане около бебешока
    ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!

    tania_murr@abv.bg


  7. #22

    Подразбиране

    Катя, как отслабвам ли? Това е вечният ми проблем. Ту качвам, ту свалям, но по-често качвам, особено наесен. Сега съм само2 кг над зимната ми норма и съм решила да ги сваля. И то от п о н е д е л н и к !!! Подчертавам понеделник, защото понеделниците много често ми служат за това - да започна някоя нова диета. Диетата се казва "Японско чудо" и ми се струва лесна за изпълнение. Аз най-често регулирам теглото си с плодови дни и чайове, но вече ми е писнало от тях и затова ще направя нещо ново.

  8. #23

    Подразбиране

    Ако проявявате интерес към "Японското чудо" - ще я препиша и ще я публикувам когато имам време

  9. #24

  10. #25

    Thumbs up Японско чудо

    Реклама:
    Японско чудо
    Гарантира 3 години запазване на теглото. Първата седмица се отслабва 7 кг.Втората по 700 гр. дневно.Никаква консумация на сол, захар и алкохол. Разрешават течности до литър на ден.

    1ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе
    об. 2 твърдо сварени яйца
    веч. парче месо, салата с лимон

    2ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе, парче сухар
    об. 2 твърдо всварени яйца
    веч.парче шунка, салата с лимон и 1 чаена чаша кисело мляко

    3ден - зак. 1 чаета чаша горчиво кафе
    об. зеленчуци и плодове
    веч.2твърдо сварени яйца, шунка и салата

    4ден - зак. 1чаена чаша горчиво кафе
    об. 2твърдо сварени яйца и сок от моркови
    веч. месо, салата с лимон

    5ден - зак. настърган морков с лимон
    об. риба печена с домат
    веч. не се яде

    6ден - зак. 1чаена чаша горчиво кафе
    об. 2 големи парчета пилешко месо и салата
    веч. 2 твърдо сварени яйца и настърган морков

    7ден - зак. 1 чаена чаша горчиво кафе
    об. парче месо и плод
    веч. всичко може


    От 7 до 14 ден диетата се повтаря в същия ред

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •