Показване на 1 до 4 от 4
  1. #1

    Cool Здравейте отJordanova

    Здравейте на всички гобленари-хора на изкуството, за сега съм нова, ще се радвам ако ме приемете като една от Вас. Надявам се да открия приятели и да ми помагате докато понавляза съвсем в темата и тайнството на гобленарството! Желая на всички много здрави и лични успехи! Поздрави за всички! С уважение Йорданова! Писала съм във форума -
    /въпроси и отговори/за гоблена Сиси, ако някой желае може да ми помогне!

  2. #2

    Подразбиране

    Здравей,Йорданова!Добре дошла!Аз съм Марияна и също съм нова във форума!Хубаво е, дори и онлайн,да намериш приятели,с които да обсъждаш любимото си занимание.С каквото мога ще помогам,макар,че несъм професионолист.

  3. #3

    Подразбиране

    Здравей, Марияна! Благодаря за топлите думи и желанието за приятелство във форума, хубаво е когато човек срещне разбира и отзивчивост. Ще си пишем непременно!

  4. #4

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте Йорданова и добре дошла във форума!Хубаво е,че имате желание да бродирате...Точно тук е мястото,където ще получите ценни съвети!Вече написах мнението си за гоблена "Сиси".Според мен е труден и е доста голям.Аз го бродирах много години с известни прекъсвания.Има доста близки цветове,които лично мен ме затрудниха.Наистина е много красив и аз съм доволна,че го имам!Започнете с нещо по-малко и по-лесно!Магазините за гоблени предлагат такива моделчета-попитайте там и си купете готов комплект,а и самите продавачки ще Ви помогнат да изберете нещо подходящо...Успех!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •