Показване на 1 до 2 от 2
  1. #1

    Подразбиране коледни играчки

    Здравейте мили дами!
    Вече съм на тема Коледа и имам много голяма нужда от помощта ви. Започнах да шия миниатюри за коледни топки, обаче вече и съсипах ушитото. ;( Имам нужда от помощта ви. Не мога да опъна панамата по топката и направо окелеших вече 4 ушити миниатюри и около 10 - на топки. Може ли някой да ми помогне със съвет как да я опъна тая проклета панама. Благодаря предварително.

  2. #2

    Подразбиране

    Реклама:
    Привет от мен,нямам чак такъв голям опит в правенето на играчки,но надявам се и друг да ви отговори.Аз използвам безцветно лепило за намазване с четчица върху стиропоровите топки,в което няма ацетон.След това хубаво опъвам панамата,която за предпочитане е да е по-мека и почвам да напъхвам краищата и с една малка отвертчица в процепа на топката.Ако не можете да си разрежете правилно топката с макетното ножче,начертайте си в началото меридиана върху повърхността.Дори и да е сгрешен,после не се вижда като го облепите-отпред с бродираното парченце,а отзад с някаква разтеглива едноцветна материя.Разрязвам топката на около 1 см навътре.Това е-останалото май всеки го прави различно.Някой с лепило от друг тип,друг със силиконов пистолет,по желание.Нужни са ви ширити за да скрият мястото на разреза и красиви разноцветни панделки за украса.Ако нещо друго има-питайте!

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •