Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 187
  1. #121

    Подразбиране

    Здравейте, дали в архивите на някоя добра душа се намира тази схема f205dba1b5b0.png

    мейла ми е v_banowa@abv.bg
    Редактирано от vbanowa : 20.11.2014 в 15:51.

  2. #122

    Подразбиране

    Здравейте на всички!
    Не знам дали тук е мястото да попитам. Aко не е тук, то нека модераторите преместят това съобщение.
    Та на въпроса: oтскоро се записах във форума и още първия ден "се шльопнах" в разглеждането на творбите ви (Вашите творби) - невероятни красоти сте създали, мога само да ви кажа - продължавайте все така. Та там в една тема имаше пуснат гоблен на море (в ляво са скали и почти всичко останало е море,което се разбива в тях ), с преобладаващ цвят - турско синьо. Много ми хареса и бих искала да го зачисля към бъдещите си творения. От няколко дни се опитвам пак да го намеря, за да помоля за ключ и схема,но не успявам(вече съм прегледала почти 2/3 от колекциите. Помня само,че гоблените който бяха показани бяха наредени по реда на ушиването им и над този имаше написано "море". Ако някой се сеща за кой гоблен иде реч нека ми помогне

  3. #123

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valq_q Виж мнение
    Здравейте на всички!
    Не знам дали тук е мястото да попитам. Aко не е тук, то нека модераторите преместят това съобщение.
    Та на въпроса: oтскоро се записах във форума и още първия ден "се шльопнах" в разглеждането на творбите ви (Вашите творби) - невероятни красоти сте създали, мога само да ви кажа - продължавайте все така. Та там в една тема имаше пуснат гоблен на море (в ляво са скали и почти всичко останало е море,което се разбива в тях ), с преобладаващ цвят - турско синьо. Много ми хареса и бих искала да го зачисля към бъдещите си творения. От няколко дни се опитвам пак да го намеря, за да помоля за ключ и схема,но не успявам(вече съм прегледала почти 2/3 от колекциите. Помня само,че гоблените който бяха показани бяха наредени по реда на ушиването им и над този имаше написано "море". Ако някой се сеща за кой гоблен иде реч нека ми помогне
    За това ли става въпрос-http://www.liveinternet.ru/tags/%D1%D5%C5%CC%DB+%C2%DB%D8%C8%C2%CA%C8+%CA%D0%C5%D1 %D2%CE%CC%2F%CF%E5%E9%E7%E0%E6%E8/

  4. #124

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gari Виж мнение
    помагайте, търся това
    babanu@abv.bg
    мноооооооого мерси
    поща!

  5. #125

    Подразбиране

    мноооооооооооого благодаря на mariqna210484 за помощта

  6. #126

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от koleria Виж мнение
    За това ли става въпрос-http://www.liveinternet.ru/tags/%D1%D5%C5%CC%DB+%C2%DB%D8%C8%C2%CA%C8+%CA%D0%C5%D1 %D2%CE%CC%2F%CF%E5%E9%E7%E0%E6%E8/
    не, няма птица. Мисля, че имаше и голям камък малко по-встрани от скалите, в който също се разбиваше морето. Аз лично из нета никъде не го открих

    Благодаря ви от сърце, че и вие се мъчите да го откриете.
    Гоблена беше този или мого подобен на него,но ушит в много приятно синьо: http://www.goblenite.org/showthread.php?t=4543&page=4 (#58)
    Редактирано от valq_q : 22.11.2014 в 17:42.

  7. #127

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от renipp Виж мнение
    Търся този гоблен,че очите ми остнаха в него!Някой може ли да ми помогне?Прикачен файл 176788 irenapp@abv.bg
    Предварително благодаря!
    ако някой го има или намери може ли да го изпрати и на мен krasot_16@abv.bg

  8. #128

    Подразбиране

    Здравейте може ли да ми помогнете търся схемите и номерата на конците на гоблените;Ковачницата,Лунната зима -Хитлеровата зима,Сикстинската мадона,Зима с параклис.Ако може ми изпратете на email:beti76@abv.bg.Предварително ви благодаря за помощта

  9. #129

    Подразбиране

    БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО МОМИЧЕТА,за намирането на схемата коледния ботуш-влакче.Пожелавам ви всичко най-хубаво.

  10. #130

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от inqn_f Виж мнение
    Прикачен файл 176769Прикачен файл 176770 Здравейте. Случайно на някой от вас да му се намират схеми на тези два гоблена? Или на друга икона с малко цветове и малък размер до 20-25см? inqn_f@abv.bg
    много моля да ги споделите и с мен,предмарително благодаря
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  11. #131

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от valq_q Виж мнение
    не, няма птица. Мисля, че имаше и голям камък малко по-встрани от скалите, в който също се разбиваше морето. Аз лично из нета никъде не го открих
    На тази страница забелязах снимка на гоблен само с море и скали. Погледнете, ако него търсите.
    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=3276&page=7

  12. #132

    Подразбиране

    http://club.osinka.ru/picture-2595896?p=7448608
    Цитат Първоначално написано от valq_q Виж мнение
    не, няма птица. Мисля, че имаше и голям камък малко по-встрани от скалите, в който също се разбиваше морето. Аз лично из нета никъде не го открих
    Tък има доста разбиващи се вълни.http://i5.pixs.ru/thumbs/7/1/8/sn161...13_3124718.jpg

  13. #133

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от renipp Виж мнение
    Търся този гоблен,че очите ми остнаха в него!Някой може ли да ми помогне?Прикачен файл 176788 irenapp@abv.bg
    Предварително благодаря!
    И аз търся тази схема във pdf формат. Пощата ми е rumi_dermenova@abv.bg
    Благодаря Ви предварително!
    Любовта е късче огън, копнежа - вятър, който го разпалва!!!



    rumi_dermenova@abv.bg

  14. #134

    Подразбиране

    Търся ключа на Рилския манастир на Милена стил Пощата ми е muchinowa_1968@abv.bg
    muchinova_1968@abv.bg

  15. #135

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от muchinova Виж мнение
    Търся ключа на Рилския манастир на Милена стил Пощата ми е muchinowa_1968@abv.bg
    Мога да изпратя от пренабор в ДМЦ

Страница 9 от 13 ПърваПърва ... 7891011 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •