Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 69
  1. #31

    Подразбиране

    Благодаря ви,момичета!
    Всъщност цветовете на "живо" са доста по ярки и добре съчетани,но на снимката не се вижда достатъчно добре!Еееее,от аматьор фотограф,хахахахахаха...

  2. #32

  3. #33

  4. #34

    Подразбиране

    не е малък, не е
    все така да върви!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  5. #35

  6. #36

    Подразбиране

    Здравейте!Не знам дали тук е мястото ,но търся схемата и легендата за конците на гобленът "Овчарска идилия"Много ще съм ви благодарна ако ми ги пратите.087.jpg Ето това е гобленът

  7. #37

    Подразбиране

    Чудесно се получава!Поздравления

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Пинча Виж мнение
    Здравейте!Не знам дали тук е мястото ,но търся схемата и легендата за конците на гобленът "Овчарска идилия"Много ще съм ви благодарна ако ми ги пратите.087.jpg Ето това е гобленът
    Има тема за търсене на гоблени............

    http://www.goblenite.org/showthread.php?t=11324

  9. #39

    Подразбиране

    На това ако му се казва малък напредък, аз не знам къде да се скрия - шия толкова за години.
    Сигурно и за това само си мечтая за Ръченицата - много го харесвам, но е голям залък за мен........

  10. #40

    Подразбиране

    Леле ,от кога не съм ви показвала етапче....
    Моите танцьори се появиха Photo0284.jpg

  11. #41

    Подразбиране

    DID_TAG благодаря ти! Надявам се да успея да го свърша скоро,че лятото нямам време,а вече нямам търпение да го видя готов!

  12. #42

    Подразбиране

    Искам да ви помоля за малко помощ!Моя приятелка ще се омъжва и съм харесал един гоблен на Лука С ,става на въпрос за този 207384-b84fa-84145454--u16189.jpg , за подарък!Но не съм шила на тази фирма и малко не ми е ясно ,с какъв бод се шие....207384-d538c-84145450--u8159d.jpg Бих била благодарна ако някой ме упъти!!! А и приемам предложения ,ако разполагате с други на тази тематика!Благодаря!

  13. #43

    Подразбиране

    Ръченицата е много красива.Почти цялата група се е събрала.Всичките ти неща са страхотни.

  14. #44

    Подразбиране

    Бодът е кръстче и контур са дадени по инструкция . Панамата е ситничка , но мисля ,че ще се справиш. Успех!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря,DUSHKOVA!Надявам се ,че ще се справя

Страница 3 от 5 ПърваПърва 12345 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •