Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 164

Hybrid View

  1. #1

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте, за приятелка търся оригиналните схеми и ключове на Вилеровите гоблени - Тайната вечеря tainata-ve4erq.jpg и Сиси, sisi.jpg а за мене - Маргаритките в менче margariti.jpg и Мостар mostar.jpg - Предварително благодаря на отзовалите се - имейлът ми е в подписа

    Маргаритките намерени благодарение на Кръстина Смилянова. Мостар намерен благодарение на Мария Пенчева - много ви благодаря момичета!!! Сега остават да се намерят и останалите два...
    Редактирано от ladymillion : 13.12.2014 в 10:37.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ladymillion Виж мнение
    Здравейте, за приятелка търся оригиналните схеми и ключове на Вилеровите гоблени - Тайната вечеря tainata-ve4erq.jpg и Сиси, sisi.jpg а за мене - Маргаритките в менче margariti.jpg и Мостар mostar.jpg - Предварително благодаря на отзовалите се - имейлът ми е в подписа
    от миналата седмица продължавам да търся това

    Маргаритките намерени благодарение на Кръстина Смилянова. Мостар намерен благодарение на Мария Пенчева - много ви благодаря момичета!!! Сега остават да се намерят и останалите два...
    Редактирано от ladymillion : 13.12.2014 в 10:39.

  4. #4

  5. #5

    Подразбиране

    Здравейте! Ще може ли да ви помоля да ми изпратите схемата на гоблена Арабското момиче 1:4? Благодаря предварително!
    e-mail: sodomicdream@abv.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kokako Виж мнение
    Здравейте! Ще може ли да ви помоля да ми изпратите схемата на гоблена Арабското момиче 1:4? Благодаря предварително!
    e-mail: sodomicdream@abv.bg
    поща

  7. #7

  8. #8

    Подразбиране

    Влюбих се и в този гоблен - ако може и неговата схема haed1.jpg - предварително благодаря на отзовалите се - имейлът ми е в подписа

    Намерен, благодарение на Светла Костадинова! Много благодаря!
    Редактирано от ladymillion : 08.12.2014 в 21:51.

  9. #9

    Подразбиране

    На никой ли не му се намира това гобленче - f990b517e7214f81c9235e9fe20bf0ca.jpg
    E-mail- ow4arowa@yahoo.com

  10. #10

    Подразбиране

    мили дами от доста време търся из нета схемата и кюча на гоблена Тайната на Дядо Коледа на Дименшънс и резултат няма за сега.Ако на някой му се намира много моля да ми го пратите на mail;galacsi@abv.bg Ще съм Ви много благодарна.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galacsi Виж мнение
    мили дами от доста време търся из нета схемата и кюча на гоблена Тайната на Дядо Коледа на Дименшънс и резултат няма за сега.Ако на някой му се намира много моля да ми го пратите на mail;galacsi@abv.bg Ще съм Ви много благодарна.
    Виж тук го има- http://nitka-da-igolka.ru/sxemy/new-year-sxemy.html

  12. #12

    Подразбиране

    Как да ги отворя РМ формат??? Простете за невежеството

  13. #13

    Подразбиране

    ТРЯБВА ДА ИМАШ ПРОГРАМА ''PATТERN MAКER''' ', ЗА ДА ОТВОРИШ ГОБЛЕНИ РМ ФОРМАТ.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от krasina Виж мнение
    ТРЯБВА ДА ИМАШ ПРОГРАМА ''PATТERN MAКER''' ', ЗА ДА ОТВОРИШ ГОБЛЕНИ РМ ФОРМАТ.
    Благодаря Ви! Дано се справя, много съм на Вие с компютрите...

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galacsi Виж мнение
    мили дами от доста време търся из нета схемата и кюча на гоблена Тайната на Дядо Коледа на Дименшънс и резултат няма за сега.Ако на някой му се намира много моля да ми го пратите на mail;galacsi@abv.bg Ще съм Ви много благодарна.
    Е, ако беше сложила и снимка....до сега щеше и да го имаш.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Страница 4 от 11 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •