Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 55
  1. #16

    Подразбиране

    Много се радвам че съм те зарадвала, Весела Коледа на всички!

  2. #17

    Подразбиране

    Имам си подарък чак от Ямбол . Пред мен се изсипа рогът на изобилието Имам си кутия да си съхранявам конците,картонени държачи за конци,гоблен който е избродиран специално за мен,гобленчета-джуджета със рамки,мъниста,коледна играчка,щоколад . Всичко е прекрасно: ; ;
    muchinova_1968@abv.bg

  3. #18

    Подразбиране

    muchinova, много съм щастлива, че съм успяла да те зарадвам. А мен лично ме трогна жеста, че ми се обади лично да ми благодариш. Честито на всички момичета, подаръците са ви страхотни.
    Спокойни и щастливи мигове ви пожелавам
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  4. #19

    Подразбиране

    И аз много се зарадвах , когато margo ми се обади, весели празници на всички

  5. #20

    Подразбиране

    Така днес ходих до Еконт ,когато се прибрах от пакета излезе хубаво опакован подарък. Огромни благодарности на mirastiv - Мирослава ,сега гледайте и ахкайте , а комплекта е чудесен ще го избродирам с голямо удоволствие , очарова ме и картичката с топлите пожелания и аз ти желая прекрасни празници от сърце !!!!!!!!!

  6. #21

  7. #22

  8. #23

    Подразбиране

    И аз се радвам, че всичко ти е харесало Благодаря и за обаждането- искрено щастлива звучеше... Най-ме зарадва това, че каза че си си била харесала комплекта, който ти избрах
    Хубави празници желая на всички!

  9. #24

  10. #25

    Подразбиране

    boneli, много се радвам, че подаръкът е пристигнал невредим и съм успяла да те зарадвам.Благодаря и за обаждането.Весели празници!

  11. #26

    Подразбиране

    Аз също получих един страхотен подарък от неповторимата SISSAK,един невероятно красив гоблен ,комплект коледен гобленти на DIMENSIONS,един красив и много добре направен игленик ,няколко чиленца конци дмц, коледна картичка и една кутия за гобленарски принадлежности.
    Скъпа Силвия от сърце ти благодаря за всичко което си направила за мен,и за коледното настроение което ми достави.Пожелавам ти една незабравима коледа и щастлива нова 2015 година








  12. #27

    Подразбиране

    Радвам се, че всичко е пристигнало .Тъкмо бях започнала да се притеснявам и да тормоза manka.Пожелавам много подаръци, приятни изненади и весели празници на всички.

  13. #28

    Подразбиране

    Прекрасни подаръци!Да са ти честити и с много радост да ги ушиеш!

  14. #29

    Подразбиране

    Идвам си от пощата с моето колетче.И вътре пълно с изненади Вижте ги и вие....подаръци направени специално за мен.




  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Благодаря ти мила Дани ( di_di_b), разплака ме от хубавата емоция и чудесните подаръци. Благодаря ти от сърце и ти пожелавам много хубави моменти през Новата Година.Много здраве и късмет на цялото ти семейство.

Страница 2 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •