Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 55
  1. #31

    Подразбиране

    didi3,Радвам се,че всичко е пристигнало здраво и невредимо и ,че ти е харесало.
    Весели празници и на теб.

  2. #32

    Подразбиране

    И аз имам поща,благодаря ти Светле,много съм щастлива!Днес цял ден се фуках пред колежкитестрахотен подарък.Сърдечно благодаря и весели празници!

  3. #33

    Подразбиране

    Толкова колоритна е тази темичка!!! Коледното настроение струи от всеки пост!!!!
    Дойде и моят ред да се похваля - Светлана Петрова отново ме изненада приятно.......
    Благодаря ти, Светле ♥♥♥

  4. #34

    Подразбиране

    Утре една от останалите момичета да чака SMS от Еконт и да я предупредя....кашончето е голямо,но момичето от Еконт го опакова.Каза,че така ще стигне невредимо.

  5. #35

    Подразбиране

    Пу, дано да съм аз..... че вече нямам търпение и аз като децата

  6. #36

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Утре една от останалите момичета да чака SMS от Еконт и да я предупредя....кашончето е голямо,но момичето от Еконт го опакова.Каза,че така ще стигне невредимо.
    Май съм аз, но са го пратили в офис на края на града. Утре ще го доставят до правилният офис и ще показвам. А как нямам търпение... ако не бях с малкия в къщи два пъти да бях отишла пеш до края на града
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  7. #37

    Подразбиране

    Днес си имам мнооооооого подаръци (извън играта).
    От Маржи

    От Роси (rostso)

    и от Ставрозова

    Благодаря ви ,момичета, за изненадата и за хубавите пожлания.
    Весели празници на всички!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vaniand Виж мнение
    Май съм аз, но са го пратили в офис на края на града. Утре ще го доставят до правилният офис и ще показвам. А как нямам търпение... ако не бях с малкия в къщи два пъти да бях отишла пеш до края на града
    Ех Ваня,3 пъти повторих Трите вятъра ....ама кой да ме чуе

  9. #39

    Подразбиране

    mirastiv Мире споко слънце,последния нали знаеш че печели най-много..сигурна съм,убедена съм,че твоето другарче ще ти прати най-прекрасния подарък тази година!!!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Ех Ваня,3 пъти повторих Трите вятъра ....ама кой да ме чуе
    Повече чакане=повече радост от подаръка
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  11. #41

    Подразбиране

    Да се похваля и аз, че имам подарък от Ducky! Страхотен е, ще се опитам по-късно да покажа снимки, ако не успея-довечера

  12. #42

    Подразбиране

    didi3 много ти благодаря! Това бе възможно най-доброто знамение за Игнажден! Толкова много съм щастлива, че колкото и да пиша не мога да си изразя радостта! Първо - кашона наистина беше огромен, а от вътре изскочи и огромния подарък. Имам си от всичко, но най-вече ме зарадва този бонбон, защото никога не бих се престрашила да изработя нещо подобно. Разбира се за някой неща не можах да се вредя - от миналата коледна игра малкия изяде всичко, а сега е ред на кака) Стига съм философствала, още веднъж огромно БЛАГОДАРЯ на Диди и желая на всички светли и щастливи празници!DSC04903.jpgDSC04905.jpgDSC04907.jpgDSC04908.jpgDSC04916.jpg
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  13. #43

    Подразбиране

    Ваня,много се радвам,че бонбона ти е харесал. Реших да направя нещо по различно от гоблен в рамка.Този бонбон ми беше първия който направих и както виждам се е оказал сполучлив.Пожелавам на теб и семейството ти много здраве,късмет и радост през новата година.

  14. #44

    Подразбиране

    Аз не участвам в играта , но този месец получих много коледни подаръци .
    Извинявам се на всички ,че толкова късно реагирам ,но днес единственият ми свободен ден .
    http://rositsa66.gallery.ru/watch?a=buXw-mDEh тук съм качила всичко до сега за тази Коледа.

    Благодаря Ви мили момичета ,че и тази Коледа не сте ме забравили
    Бъдете живи и здрави , ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ ПРАЗНИЦИ !!!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Извинявам се много за закъснението, но имах проблеми с техниката. След голяма борба, най-накрая успях да кача снимки на прекрасните неща, с които ме зарадва Ducky! Страхотни са, много много благодаря за емоциите, които ми донесе, Кате!
    Целият порадък -
    Бродираните неща - играчка за елха и гобленче -
    Възглавничка, която да си ушия, с моите любими хъскита -
    Органайзер за конци и една картичка, която да си направя сама -
    Имаше още коледни сладки и прекрасна картичка

Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •