Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 16
  1. #1

    Подразбиране ЗАМЕНЯМ, ПРОДАВАМ, ПОДАРЯВАМ

    Момичета и момчета, това е новата тема за вашите гоблени или гобленарски принадлежности които желаете да продадете, замените с нещо друго или да подарите. Вие сте на ход ....

  2. #2

    Подразбиране

    Продавам този гоблен -75 лева
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  3. #3

    Подразбиране

    Продавам нов гоблен на Dimensions -Изглед от брега-цена -65лв rossi.petrov@gmail.com
    Редактирано от rossi369 : 31.12.2014 в 16:32.

  4. #4

    Подразбиране

    Търся да закупя гоблен на Luca S B215 -Птички в гнездо.Моля някой ако не ги шие да ми се обади на лс.Благодаря предварително.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  5. #5

    Подразбиране

    Ако някой продава q-snap може да ми пише.

    Благодарение на Юра вече си го ползвам.
    Редактирано от Vessi : 29.03.2015 в 12:35.

  6. #6

    Подразбиране

    Търся да закупя комплект на България-К ,/ с българско мулине / гоблена Воденицата / Воденицата на Буше . Пишете на лични . Воденицата на Б&#1.jpg

    НАМЕРЕН
    Редактирано от Miro : 31.03.2015 в 00:03.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  7. #7

    Подразбиране

    И дали ще му се намира на някой Гоблена Възкресението на Милена стил но с Пъпетц / зная , че са антика , и ако го намеря , ще е от тук , някой , който си го е закупил , но се е отказал да го шие . Мерси много Възкресение.gif
    НАМЕРЕН
    Редактирано от Miro : 18.03.2015 в 13:40.
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  8. #8

    Подразбиране

    Последно , приемам предложения да закупя конци за машинна бродерия , макари , не конуси , останали , забравени или .... пишете на лични .... <3
    Бог не би ме натоварил с нищо, с което не мога да се справя. Но понякога ми се иска Той да ми нямаше чак такова доверие...

    Много хора ще влизат и излизат от живота ти. Но само истинските приятели ще оставят следи в сърцето ти.

  9. #9

    Подразбиране

    Търся да закупя оригинални комплектовки на румънските фирми Гобленсет и Рогоблен. Моля , пишете на лични.

  10. #10

    Подразбиране

    здравейте- имам схемата на гоблен феятяа на богатството на фирма гинокардия стара загора-моля който има легендата на конците за шиене да ми услужи с нея предварително благодаря

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ea06d9 Виж мнение
    здравейте- имам схемата на гоблен феятяа на богатството на фирма гинокардия стара загора-моля който има легендата на конците за шиене да ми услужи с нея предварително благодаря
    "Gi 261 Fairy Queen" - едно и също ли е?

  12. #12

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bizcocho Виж мнение
    "Gi 261 Fairy Queen" - едно и също ли е?
    това да не е гоблен от солария-там е същият но се казва нежна фея а на фирма гинокардия се казва фея на богатството този номер не ми говори нищо-ако имаш легендата на този може да помисля дали ще стане и за този

  13. #13

    Подразбиране

    Пиши поща, за да изпратя това, което имам комплект - схемата и легендата. Не всеки ден имам нет, а и не винаги, когато имам е възможно да заредя пощата и прикача файл, но все до една седмица ще успея.

  14. #14

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от bizcocho Виж мнение
    Пиши поща, за да изпратя това, което имам комплект - схемата и легендата. Не всеки ден имам нет, а и не винаги, когато имам е възможно да заредя пощата и прикача файл, но все до една седмица ще успея.
    изпращам имейл-valkovd@abv.bg Благодаря и всичко хубаво

  15. #15

    Подразбиране гоблен на Анхор

    Реклама:
    Здравейте,
    търся да закупя гоблен на Анхор PSC46. Ако някой има информация откъде да го закупя, ще Ви бъда много благодарна.www.pinterest.com.jpg
    адреса ми е ebnn@abv.bg

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •