Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 252
  1. #31

    Подразбиране

    Здравейте момичета, преди няколко месеца търсих схемата на "Коне на водопой", тъй като разбрах че носят късмет на къщата. Бяхте ми ги изпратили на пощата но тя се срина и изгубих всичко в нея, ще ви помоля ако може пак да ми ги изпратите. Ще съм ви безкрайно задължена!!! nadelin1986@abv.bg
    Искам и да ви попитам дали конете не са по красиво ушити когато се шият 1:1 ?
    Редактирано от nadelin : 06.01.2015 в 13:44.

  2. #32

    Подразбиране

    Аз ги ших 1:1 и не мога да определя кои са по-хубави.На мен ми харесват и двата варианта,зави
    си от помещението,където ще се окачат.Лично аз предпочитам 1:1.Успех!

  3. #33

    Подразбиране '

    здравейте и за много годинимного моля за схемата на гоблена рецепта за щастлив дом предварително благодаря
    brambarova@abv.bg истинската сила е-да се усмихваш когато очите ти са пълни със сълзи

  4. #34

    Подразбиране

    Здравейте, всички. Щастлива 2015. Много ми хареса гоблен с молитвата ОТЧЕ НАШ. За съжаление нямам снимка. Ще съм много благодарна на всеки, който ми помогне със схема и ключ. mimagen4eva@abv.bg

  5. #35

    Подразбиране

    Много ми хареса тази миниатюрка-зодия!IMG_0703.jpg.Надявам се да получа схема и ключ на inej1949@abv.bg. Ще зарадвам внука си!

  6. #36

    Подразбиране

    Много благодаря geia7, още не съм решила как да го ушия, но май ще си го направя 1:4 както си е в оригинал.
    Искам да ви помоля за схемата на Мостар ако я имате, за една ппозната ми е и си мислех, че я имам но се оказа, че и тя е изчезнала заедно с другите ми схеми
    nadelin1986@abv.bg

  7. #37

  8. #38

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Mima_stz Виж мнение
    Здравейте, всички. Щастлива 2015. Много ми хареса гоблен с молитвата ОТЧЕ НАШ. За съжаление нямам снимка. Ще съм много благодарна на всеки, който ми помогне със схема и ключ. mimagen4eva@abv.bg
    Ако става въпрос за този-вече е в пощата
    Dimensions_35083-Lord-s Prayer.jpg
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #39

    Подразбиране

    Момичета желая Ви много здраве и късмет през новата година! Търся схема и ключ на Вечерний город на РТО.

    Не мога да отварям xsd файлове. Пощата ми е - maleshkova.1962@abv.bg
    Предварително благодаря на отзовалите се.

  10. #40

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Мера Виж мнение
    Момичета желая Ви много здраве и късмет през новата година! Търся схема и ключ на Вечерний город на РТО.

    Не мога да отварям xsd файлове. Пощата ми е - maleshkova.1962@abv.bg
    Предварително благодаря на отзовалите се.
    Поща.

  11. #41

    Подразбиране

    Хиляди благодарности за светкавичната реакция

  12. #42

    Подразбиране

    Мили момичета,някой да е попадал на това?Много ще съм благодарна ако го споделите с мен!Тоскана.jpg

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от mina Виж мнение
    Мили момичета,някой да е попадал на това?Много ще съм благодарна ако го споделите с мен!Тоскана.jpg
    Сигурна ли сте че това е гоблен. Тази снимка с изобразена четчица в ъгъла ме навежда на мисъл че се работи с четка и боички - paint на английски е картина, рисувам. А друг е въпроса дали има и подобен гоблен?!

  14. #44

    Подразбиране

    Много подобен на картината видях в руски сайт,но сега не мога да го открия!!!!

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Добър вечер на всички! Ще ми помогнете ли със схема и ключ за гоблена "Момичето на скалата"? С молба да НЕ Е В "ПМ" формат! gallery_108.jpg Благодаря!

Страница 3 от 17 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •