Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 21
  1. #1

    Подразбиране Съобщение : VIII НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА GOBLENITE.ORG

    Мили дами и кавалери, гобленарки от Силистра, Шумен, Разград и Дулово ви каним на 10 и 11 октомври 2015 г. в град Шумен на 8 - ма Национална среща. За съжаление не стигнахме до разумни цени за настаняване и провеждане в Силистра. Приехме домакинството и не се отказваме от него.
    Ще се радвам да ни разберете правилно.
    Редактирано от Дида : 26.01.2015 в 20:26.

  2. #2

    Подразбиране

    Диде, Шумен е още по-добре за нас, по-близко ни е Ще изпреваря Дорис и се записвам първа!

  3. #3

    Подразбиране

    Супер. Няма значение къде ще бъде, важното е да я има .
    Напълно ви разбериме. Но погледнете и от другата, позитивната страна - може да не е голямо разстоянието между Шумен и Силистра, но когато става въпрос за пътуване от другия край на страната, все пак не е без значение. Така ще има възможност и за по-голямо посещение, а и ще даде пример,че с обединените усилия и няколко близки градове могат да организират такава среща. Макар,че вече имаме подобен пример от срещата във Велико търново-Г.Оряховица-Стралджа.
    Очакваме подробности и................
    запишете моля на 1.- Дорис
    2. - Ния
    Не искам да си имам разправии отново.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    Кротииииииииии, моля те не изпреварвай Дорис. Хайде, аз като по-мъдра ти отстъпвам второто място.
    Писали сме по едно и също време, но твоя пост е мнооооооого по-кратък от моя и , моля те имай го това в предвид.
    Редактирано от NIA : 10.01.2015 в 17:35.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #5

    Подразбиране

    Ния, Дорис трябва да ме подкупи, за да и отстъпя първото място

  6. #6

    Подразбиране

    Супер!Ще разгледаме и Шумен!Аз малко съжалявам,че не съм ходила никога в Силистра,срам ме е да си призная и се надявах на интересна екскурзия,но и в Шумен има места за разглеждане,кафененца,хубава,дълга главна улица,паметник,който се вижда отдалече,има и Мадарския конник със чудна акустика и на края на главната-или може би началото-кой от къде гледа- майстор на баклави!Всички ще си тръгнем с по една кутия баклава!Прекрасно!Записвам се и аз-дай Бог здоровья,както е казано!

  7. #7

    Подразбиране

    Чудесно момичета,моят род е от Шумен и с радост се записвам.

  8. #8

    Подразбиране

    Ама много сте пъргави бе Дидка само съобщение е пуснала, предполагам записването ще е в началото на лятото.
    Редактирано от ata : 10.01.2015 в 19:57.

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Ама много сте пъргави бе Дидка само съобщение е пуснала, предполагам записането ще е в началото на лятото.

    Ами, ако някой ни изпревари и ни вземе мястото?! Или пък бройките са ограничени??
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  10. #10

    Подразбиране

    Ай ся им дайте и нота кой да се записва и командата да е пълна отвсякъде

  11. #11

    Подразбиране

    Бързо да ме записвате ,че после ще трябва да се оправяте с " приятелите"

  12. #12

    Подразбиране

    Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
    ОК ?
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  13. #13

    Smile

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
    ОК ?
    Е, това вече е решение,за Дорис червено първо място и за другите останалите първи места

  14. #14

    Подразбиране

    Промяната на града ни е добре - на софиянки.... по-близко е Идваме - където кажете!

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Не се блъскайте,рано е още за записване! Ние ще дебнем от първия ред,купила съм пуканки за близо три месеца.

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •