Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Показване на 16 до 21 от 21
  1. #16

    Подразбиране

    Това е добра новина, поне за мен Мили дами, аз живея в Шумен и мога да се включа и помогна на организаторите с каквото мога. Разполагам с достатъчно свободно време, така че съм на вашите услуги.

  2. #17

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
    ОК ?
    Ето това е приказка..

  3. #18

    Подразбиране

    Леле,аз като Шуменка едвам днес разбрах.С радост ще ви посрещнем момичета.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  4. #19

    Подразбиране

    Йе, добро решение.Само здраве да е , там сме! Поздравления за обединените усилия! Успех!

  5. #20

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    Не се блъскай , народеее! Да решим казуса по Соломоновски: кроти си е първа записана и получава лично от мен подарък. Дорис получава червено първо римско за всички следващи национални срещи - равняващ се на статус перманентно първозаписващ се.
    ОК ?
    И така - ето тук, в тази тема, поех ангажимент към първият записал се. Така изглежда символичния подарък, извинявам се, но няма цветна снимка. Това е Картичка комплект за бродиране. Ако не успея да дойда на Националната, ще го изпратя на някой от организаторите, да го връчи от мое име.

    за кроти.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  6. #21

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от maleks Виж мнение
    И така - ето тук, в тази тема, поех ангажимент към първият записал се. Така изглежда символичния подарък, извинявам се, но няма цветна снимка. Това е Картичка комплект за бродиране. Ако не успея да дойда на Националната, ще го изпратя на някой от организаторите, да го връчи от мое име.

    за кроти.jpg
    Миме, подаръчето е много сладко и ще бъде връчено на дамата.
    Не мога да си помисля, че няма да дойдеш......Снощи започнах да правя малко презентацията за НС и ме налегна една такава носталгия по всички вас......

Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •