Показване на 1 до 15 от 188

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Светле, момичета, казвайте какво ще ми е наказанието??? Аз не мога да се справя с покривката Ще компенсирам Галя, но това няма шиене...ших, разшивах....все е криво и се разминава...
    Много съжалявам, Гале, наистина трябваше да се откажа още в началото като видях, че не се получава Отивам да се срамувам в ъгъла...но утре пращам на Светла, пък ще помисля как да се извинявам на Галя

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Светле, момичета, казвайте какво ще ми е наказанието??? Аз не мога да се справя с покривката Ще компенсирам Галя, но това няма шиене...ших, разшивах....все е криво и се разминава...
    Много съжалявам, Гале, наистина трябваше да се откажа още в началото като видях, че не се получава Отивам да се срамувам в ъгъла...но утре пращам на Светла, пък ще помисля как да се извинявам на Галя
    Катеееееееее, моля те не се притеснявай! Сега вече аз се чувствам виновна, че ще ви тормозя толкова много. Съжалявам ако не успеете просто ми я върнете, аз ще си я довърша и на никого няма да се сърдя! Обичам Ви!

  3. #3

    Подразбиране

    Ето я и снимката на ръстомера - рапорт даден

    20150306_165316.jpg

  4. #4

    Подразбиране

    И аз съм готова - много приятно и леко за бродиране - голям кеф

    D.jpg

  5. #5

    Подразбиране

    Кате, благодаря за кафенцето - супер е

    Модела на Галя ме притеснява - щото докато се върна от странство и мине великден ще останат има няма три четири дни . Гале ще се постаря мила но .... ако трябва и на теб паричка да хвърля - дето се вика ако не гоблен то поне жест да има

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Юра Виж мнение
    Кате, благодаря за кафенцето - супер е

    Модела на Галя ме притеснява - щото докато се върна от странство и мине великден ще останат има няма три четири дни . Гале ще се постаря мила но .... ако трябва и на теб паричка да хвърля - дето се вика ако не гоблен то поне жест да има
    приятно странстване мила, за моята покривка не бери грижи...

  7. #7

    Подразбиране

    Светле, цифрите съм ги избродирала, но понеже съм в обхват на цялата дължина не знам как да снимам

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •