Показване на 1 до 15 от 188

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Аз също като Аби. Последния робин ме узори с четвъртинки и панама която дори с очилата ми беше трудно да я шия.И според мен не трябва това което ни е трудно да го шием да го пускаме на другите да го шият.Нали робина е за забавление,не за мъчение.Може би трябва да се направи условие - примерно...на 14,16 или 18 кръстчета и така.За да може наистина да се забавляваме.Пак ви казвам момичета,това си е лично мое мнение,затова ако решите не ме включвайте....не е проблем.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Аз също като Аби. Последния робин ме узори с четвъртинки и панама която дори с очилата ми беше трудно да я шия.И според мен не трябва това което ни е трудно да го шием да го пускаме на другите да го шият.Нали робина е за забавление,не за мъчение.Може би трябва да се направи условие - примерно...на 14,16 или 18 кръстчета и така.За да може наистина да се забавляваме.Пак ви казвам момичета,това си е лично мое мнение,затова ако решите не ме включвайте....не е проблем.
    Аз лично съм против условия да се дописват по-скоро да се прегледат моделите на записаните и всеки да си прецени дали да потвърди участие.

  3. #3

    Подразбиране

    На мен лично котки не ми се бродират....демек везната натежава за чедърите....

  4. #4

    Подразбиране

    Диде, това че са големи участъците можеш да го приемеш като ориентир. Примерно в дадения участък аз шия само чашка или само кърпа или...каквото смятам че ще мога в рамките на срока без да се товаря.....

    Албенка, ако ще пускаш чадърите искам синия барабар с мадамата ......на колене падам ....

  5. #5

    Подразбиране

    Мен ме устройва също офиса на Еконт - ся ще хвърлям ези-тура Светла да ги нагласи Диди да праща на мен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •