Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 188

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    кафенцето на Юра вече в рамка

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    кафенцето на Юра вече в рамка

  3. #3

    Подразбиране

    Кате, не съм разбрала за ника - няма проблем ще го боцна...Имаш ли претенции за цвят ?

  4. #4

    Подразбиране

    Утре трябва да се изпраща е няма етапи от Катя и Дида.Моля, момичета спазвайте графика!
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Момичета съжалявам издърпвам си модела от играта.Не съм направила добре подбора на конците и пренебрегнах на Юра предупреждението че има нещо объркано ...съжалявам участието ми остава: всичко което е по график да се шие от мен ми се изпраща само моя робин прекратява пътуването. Моля Диди да помисли кога може да ми го предаде очаквам на Галето покривката.

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета съжалявам издърпвам си модела от играта.Не съм направила добре подбора на конците и пренебрегнах на Юра предупреждението че има нещо объркано ...съжалявам участието ми остава: всичко което е по график да се шие от мен ми се изпраща само моя робин прекратява пътуването. Моля Диди да помисли кога може да ми го предаде очаквам на Галето покривката.
    Не се отказвай - вземи си модела и си огледай цветовете. при моя модел имаше проблем един цвят на роклята - вместо тъмно лила беше цикламено мисля. Едва ли ще има чак толкова много цветове за смяна....
    Редактирано от Юра : 10.03.2015 в 22:45.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз се извинявам, но съм изгубила усещането за играта явно...забравих, че трябва да снимаме и показваме.
    Светле, пуснала съм днес пакета, утре трябва да е в твоя Еконт.

  8. #8

    Подразбиране

    Освен мен и Светла никой ли не е готов да покаже ?????

  9. #9

    Подразбиране

    Аби, вземай робина на Хисаря. Ще го оправим и ще го пуснеш отново. Юра казва, че проблема не е голям.......

  10. #10

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аби, вземай робина на Хисаря. Ще го оправим и ще го пуснеш отново. Юра казва, че проблема не е голям.......
    Аби аз съм на ред да шия, Дидтка ще ми го донесе и обищавам ти ще наваксам. Огромно желание имам да шия тези чадърчета..

  11. #11

    Подразбиране

    Кате,получих робина.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #12

    Подразбиране

    И аз искам да шия тези загадъчни дами скрити под чадъри
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  13. #13

    Подразбиране

    И аз си искам мацката с чадъра, Аби, ако имаш нов подбор на цветовете - пусни новите конци на следващия. Или направо пусни нова панама с конци и после ще си допълниш каквото остане. Не се отказвай!

  14. #14

    Подразбиране

    Дами, Абито да не се мае, аз ще го донеса робина до Силистра. Притиснете я, робина е страхотен. ♥♥♥

  15. #15

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •