Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 188
  1. #1

    Подразбиране Има ли "луди глави" за "Въртележка 8"?

    УЧАСТНИЦИ:
    1.Юра
    2.galq_iva
    3.Светла Петрова
    4.abi1004
    5.didi3
    6.Ducky



    Изпращането по време на "Въртележката" ще е на един и същи участник.
    Срок за изпращане и бродиране - 3 седмици.
    Официално начало 26.01.2015 година
    Успех на всички и много положителни емоции!

    Днес след теглене на "късметчетата" списъка за изпращане е следния:
    Ducky изпраща на Светла Петрова
    Светла Петрова изпраща на Abi1004
    Abi1004 изпраща на Юра
    Юра изпраща на didi 3
    didi 3 изпраща на galq_iva
    galq_iva изпраща на Ducky


    Датите на изпращане са:
    1. 26.01.2015
    2. 16.02.2015
    3..09.03.2015
    4. 30.03.2015
    5. 19.04.2015
    6. 11.05.2015

    Който няма адрес на другарчето си, моля да ми пише на лични или да се свърже директно с него.
    Пожелавам на всички да се забавляват в играта!
    Редактирано от Светла Петрова : 28.04.2015 в 21:20.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    И аз само ако ме приемете с покривка подобна на кокошките на Юра, с кафени чашчици

  4. #4

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    И аз само ако ме приемете с покривка подобна на кокошките на Юра, с кафени чашчици
    Малко ще ме затрудниш, но ще се жертвам за теб
    Редактирано от Светла Петрова : 11.01.2015 в 13:25.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galq_iva Виж мнение
    И аз само ако ме приемете с покривка подобна на кокошките на Юра, с кафени чашчици
    ки-ки-ки на мен тишлайфера с кокошки не ми е готов още, те са 6 - ако няма да ме биете ще помисля дали да ги врътна

  6. #6

    Подразбиране

    Записвам се като ден -два преди датата ще потвърдя на 100 % Искам да погледна моделчетата на учасниците за да мога да си преценя дали ще се справя че последия път малко зор видях с ленените моделчета .Предполагам че разбирате
    Редактирано от abi1004 : 11.01.2015 в 12:35.

  7. #7

    Подразбиране

    Аз също като Аби. Последния робин ме узори с четвъртинки и панама която дори с очилата ми беше трудно да я шия.И според мен не трябва това което ни е трудно да го шием да го пускаме на другите да го шият.Нали робина е за забавление,не за мъчение.Може би трябва да се направи условие - примерно...на 14,16 или 18 кръстчета и така.За да може наистина да се забавляваме.Пак ви казвам момичета,това си е лично мое мнение,затова ако решите не ме включвайте....не е проблем.

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didi3 Виж мнение
    Аз също като Аби. Последния робин ме узори с четвъртинки и панама която дори с очилата ми беше трудно да я шия.И според мен не трябва това което ни е трудно да го шием да го пускаме на другите да го шият.Нали робина е за забавление,не за мъчение.Може би трябва да се направи условие - примерно...на 14,16 или 18 кръстчета и така.За да може наистина да се забавляваме.Пак ви казвам момичета,това си е лично мое мнение,затова ако решите не ме включвайте....не е проблем.
    Аз лично съм против условия да се дописват по-скоро да се прегледат моделите на записаните и всеки да си прецени дали да потвърди участие.

  9. #9

    Подразбиране

    Албенака та нима твоята есен беше лека за бродиране....с нацепения контур ...
    Но принципно сте прави че не бива да се тормозиш да бродираш - да не говорим че лена го шия и с очила и с лупа вече...дори си продадох моделите на 18каунт....
    Ако искате да направим така - Светла брои до 6 броя - оформя се група. Всеки предлага модел, обяснява си всичко по него, ако има възражения и се налага може да се промени .....

  10. #10

    Подразбиране

    Написала съм в първия пост бройка 6-7 участника и срок за записване.След него ще показваме модели,който се отказва-отказва.Няма да се затрудняваме, а ще се забавляваме.
    ПП Който е избрал модел, може да го публикува тук, за да се огледат колебаещите се
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  11. #11

    Подразбиране

    Юра толкова съм кьорава че не виждам вече и на 18-ка ми е трудно това е причината да напиша поста .Не искам някой да се засяга от това а най-малко да се съобразява.По-добре да си кажа не после да бъркам да бавя срокове и да мрънкам.Не се сърдете мисля че разбирате причината.Знаете колко обичам робините ,но по-добре да видя да преценя за да не стават фалове от моя страна.

  12. #12

    Подразбиране

    Моето моделче, ако на някой му се стори трудно да се каже.

  13. #13

    Подразбиране

    Галя, от къде я изкара тази красота?
    Следя как върви записването и се чудя ... много дини ще ми се съберат.

  14. #14

    Подразбиране

    Аз нямам дини и мисля тоя път да се запиша Даже и модел мога вече да покажа, но е с 9 елемента, така, че при мен ще има по-голям избор. И на 100% ще е на 14 каунт.

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз имам идея за подложки - така че ще се бродира на отделни парчета панама които после ще се ламинират. При всички случаи ще е 14 каунт. 99% тема кафе.

    Модела е минал няколко пъти вече - лек и приятен е за шиене.

    Имам и едни мишчици които много харесвам , но за тях ще поумувам - първо че са с повече цветове и второ не ми се оформят на гоблен. Ако някой ми подскаже как да ги оформя ..... но и те на 14-ка.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    Редактирано от Юра : 13.01.2015 в 22:22.

Страница 1 от 13 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •