Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 188
  1. #106

  2. #107

  3. #108

    Подразбиране

    и за Дианка има....

  4. #109

  5. #110

    Подразбиране

    Благодаря, Диде

    За Албенка още нищо няма.....има време до края на срока - ще го спазя.

  6. #111

    Подразбиране

    Да поясня и още нещо за моя комплект. Имам един цвят - тъмно кафяво, с етикет 310 - не искам черно, но оставих така надписа за да се знае къде да се бродира спрямо легендата на схемата.

  7. #112

    Подразбиране

    Айде, Албенка, готова си

    20150208_163245.jpg

    Момичета има разминаване между вертикалните линии на схемата и тези от панамата. Внимателно се огледайте преди да започнете. надявам се че и аз съм се центрирала правилно де....

  8. #113

    Подразбиране

    Юра много ти благодаря разкошна е станала И както стана ясно момичета равнявайте се по мацката на Юра оплескала съм нещата с разграфяването....

  9. #114

    Подразбиране

    Да напомня - остават три дена до изпращане
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #115

    Подразбиране

    Светле, момичета, казвайте какво ще ми е наказанието??? Аз не мога да се справя с покривката Ще компенсирам Галя, но това няма шиене...ших, разшивах....все е криво и се разминава...
    Много съжалявам, Гале, наистина трябваше да се откажа още в началото като видях, че не се получава Отивам да се срамувам в ъгъла...но утре пращам на Светла, пък ще помисля как да се извинявам на Галя

  11. #116

    Подразбиране

    Кате, модела е такъв - и аз имах едни кокошки та знам каква мъка е . Като го гледаш си казваш - е то е щампирано лесно ще е - да ама не. Ако е един цвят по лесно става но с много цветове се получава кривене - факт.

  12. #117

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Ducky Виж мнение
    Светле, момичета, казвайте какво ще ми е наказанието??? Аз не мога да се справя с покривката Ще компенсирам Галя, но това няма шиене...ших, разшивах....все е криво и се разминава...
    Много съжалявам, Гале, наистина трябваше да се откажа още в началото като видях, че не се получава Отивам да се срамувам в ъгъла...но утре пращам на Светла, пък ще помисля как да се извинявам на Галя
    Катеееееееее, моля те не се притеснявай! Сега вече аз се чувствам виновна, че ще ви тормозя толкова много. Съжалявам ако не успеете просто ми я върнете, аз ще си я довърша и на никого няма да се сърдя! Обичам Ви!

  13. #118

    Подразбиране

    Гале,нека се пробваме и ние няма да бързаш да прибираш покривката. Все-пак имаме по 3 седмици на човек по 2-3 бода да нагласим на ден все ще се справим...аз лично не се отказвам... Само да попитам по една чаша ли на човек се пада ?

  14. #119

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Гале,нека се пробваме и ние няма да бързаш да прибираш покривката. Все-пак имаме по 3 седмици на човек по 2-3 бода да нагласим на ден все ще се справим...аз лично не се отказвам... Само да попитам по една чаша ли на човек се пада ?
    Опитайте Аби, но не се притеснявайте ако не успеете.Има по една за всеки

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Да кажа че ръстомера на Светла е при мен. Цифрите ще ги избоцкам но за лапичките не гарантирам - ако ми остане време.

Страница 8 от 13 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •