Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен
Показване на 136 до 150 от 188
  1. #136

    Подразбиране

    Момичета съжалявам издърпвам си модела от играта.Не съм направила добре подбора на конците и пренебрегнах на Юра предупреждението че има нещо объркано ...съжалявам участието ми остава: всичко което е по график да се шие от мен ми се изпраща само моя робин прекратява пътуването. Моля Диди да помисли кога може да ми го предаде очаквам на Галето покривката.

  2. #137

    Подразбиране

    Аз се извинявам, но съм изгубила усещането за играта явно...забравих, че трябва да снимаме и показваме.
    Светле, пуснала съм днес пакета, утре трябва да е в твоя Еконт.

  3. #138

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от abi1004 Виж мнение
    Момичета съжалявам издърпвам си модела от играта.Не съм направила добре подбора на конците и пренебрегнах на Юра предупреждението че има нещо объркано ...съжалявам участието ми остава: всичко което е по график да се шие от мен ми се изпраща само моя робин прекратява пътуването. Моля Диди да помисли кога може да ми го предаде очаквам на Галето покривката.
    Не се отказвай - вземи си модела и си огледай цветовете. при моя модел имаше проблем един цвят на роклята - вместо тъмно лила беше цикламено мисля. Едва ли ще има чак толкова много цветове за смяна....
    Редактирано от Юра : 10.03.2015 в 23:45.

  4. #139

    Подразбиране

    Аби, вземай робина на Хисаря. Ще го оправим и ще го пуснеш отново. Юра казва, че проблема не е голям.......

  5. #140

    Подразбиране

    Кате,получих робина.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #141

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Аби, вземай робина на Хисаря. Ще го оправим и ще го пуснеш отново. Юра казва, че проблема не е голям.......
    Аби аз съм на ред да шия, Дидтка ще ми го донесе и обищавам ти ще наваксам. Огромно желание имам да шия тези чадърчета..

  7. #142

    Подразбиране

    И аз искам да шия тези загадъчни дами скрити под чадъри
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #143

    Подразбиране

    И аз си искам мацката с чадъра, Аби, ако имаш нов подбор на цветовете - пусни новите конци на следващия. Или направо пусни нова панама с конци и после ще си допълниш каквото остане. Не се отказвай!

  9. #144

    Подразбиране

    Албенка - получих робина - ще шия чайчето на Катето.

  10. #145

    Подразбиране

    Дами, Абито да не се мае, аз ще го донеса робина до Силистра. Притиснете я, робина е страхотен. ♥♥♥

  11. #146

  12. #147

    Подразбиране

    И аз съм готова - много приятно и леко за бродиране - голям кеф

    D.jpg

  13. #148

    Подразбиране

    Юра, много благодаря!
    Момичета, аз май късно забелязвам, но исках да си пишете никовете Аби ще я хвана изкъсо на някоя среща и ще си го бодне, но останах без личен автограф от Светла

  14. #149

    Подразбиране

    Кате, не съм разбрала за ника - няма проблем ще го боцна...Имаш ли претенции за цвят ?

  15. #150

    Подразбиране

    Реклама:
    Никакви претенции нямам за цвят. На който както му хареса

Страница 10 от 13 ПърваПърва ... 89101112 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •