Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 44
  1. #16

    Подразбиране

    Много са красиви!Поздравления за труда
    Знанието и Опитът не говорят непременно на един и същ език!

  2. #17

    Подразбиране

    Голям фен съм на котки и на зимни пейзажи. Прекрасни са гоблените ти

  3. #18

    Подразбиране

    Прекрасни са!!!

  4. #19

    Подразбиране

    Поздравления! Много сложни и красиви гоблени!

  5. #20

    Подразбиране

    Бравокрасота.Поздравления за положения труд.

  6. #21

    Подразбиране

    много ви благодаря за положителните реакции! Не съм положила въобще труд, само съм се кефила

  7. #22

    Подразбиране

    Прекрасна колекция. Много красота и вкус.

  8. #23

    Подразбиране

    Поздравления, много красота на едно място.
    kalvacheva@abv.bg
    skype: zlatka kalvacheva

  9. #24

    Подразбиране

    Прекрасни! Напълниха ми се душата и сърцето! Желая Ви здраве да ушиете поне още толкова!
    Моля, кажете ми повече за Мостчето с водните лилии. Този гоблен ми се е въвел интравенозно - искам го!
    Пуста му и зависимост!

  10. #25

    Подразбиране

    Благодаря за чудесните пожелания. Това е Мостът на Моне на Кандамар дизайн. Стана красив, но не беше много приятно за шиене, печата беше мръднал и не вървеше по нишката. По тая причина не можех да ползвам схемата, а ших по чувство. Шият се само участъци. Имам още един подобен на Кандамар и съм го отложила за неопределено време

  11. #26

    Подразбиране

    Останах без думи, когато разглеждах страничката ти. А мадамата в пост 6 от "Милена стил" ли е? С какви конци е шита?

  12. #27

    Подразбиране

    Благодаря за удоволствието, което ми достави с показването на великолепната си колекция. Разгледах я няколко пъти и не мога да реша кое по-напред да похваля. БРАВО! Езерото на Моне е станало много добре, макар да твърдиш, че си го шила почти по усет, значи усетът ти е добър. Хижата с водопада също ли е кандамар или греша? Френските пейзажи много ми допадат, добър избор! А този, гръцки ли е или испански не знам, с тухлената арка, направо съм му фен! И нали разбираш, че няма как да се отървеш сега от молбата ми да го споделиш с мен? Ако имаш възможност и желание ще ти дам ел.поща и ще съм ти много благодарна. И продължавай в същия дух да ни радваш с нови гобленарски завоевания!

  13. #28

    Подразбиране

    Браво много красиви гоблени.

  14. #29

    Подразбиране

    Останах очарована! Адмирации за колекцията и благодарности за това ,че я споделихте с нас!

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да, filmi, "Мадамата" е на Милена стил Мадам Римски Корсаков с Ариадна. Бях я замразила за 4 години, започнах да шия само на кръстче. Тази година се засрамих и я довърших. Гордея се, че се преборих. Имам ушит наполовина и Ездачката на Брюлоф, и него яко съм го замразила, но ще се преборя със себе си- грехота толкова голям и наполовина ушит да не бъде довършен. Светла, този с арката е на Дименшънс, последния, който завърших миналата година. Правен е по картина на известен корейски художник/ името на който не ми идва в главата в момента / мога да ти изпратя сканирана схемата , дай мейл. Малкото гобленче с хижата е на Кандамар, много малко се шие по него.
    Редактирано от KatyaShuman : 28.01.2015 в 17:31.

Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •